-0° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

EĞİTİM BİLİŞİM AĞI’NA (EBA) ULAŞMAK ARTIK ÜCRETSİZ

Milli Eğitim Bakanlığı, dijital eğitim platformu olan Eğitim Bilişim Ağı’nın (EBA) yeni dönem lansmanını gerçekleştirdi. “Eğitimde Fırsat Adaleti” çerçevesinde tümüyle yenilenen Eğitim Bilişim Ağı’nın içeriği; etkileşimli okul kitapları, ders anlatım videoları, sınavlar ve uygulamalar ile güncellendi. Uzun soluklu bir çalışmanın ürünü olan EBA, öğrencilerin ve öğretmenlerin duydukları pek çok ihtiyaca karşılık veriyor. Yenilenen modern ve […]
Çankırı - 11 Şubat 2020 22:50 A A

Milli Eğitim Bakanlığı, dijital eğitim platformu olan Eğitim Bilişim Ağı’nın (EBA) yeni dönem lansmanını gerçekleştirdi. “Eğitimde Fırsat Adaleti” çerçevesinde tümüyle yenilenen Eğitim Bilişim Ağı’nın içeriği; etkileşimli okul kitapları, ders anlatım videoları, sınavlar ve uygulamalar ile güncellendi. Uzun soluklu bir çalışmanın ürünü olan EBA, öğrencilerin ve öğretmenlerin duydukları pek çok ihtiyaca karşılık veriyor. Yenilenen modern ve sade kullanıcı ara yüzü ve akıllı özellikleriyle yeni EBA, yaklaşık 18 milyon öğrenci ve 1 milyon öğretmen ile velilerin kullanımına açıldı.

2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde “Türkiye’nin Dijital Eğitim Platformu” sloganıyla yenilenen EBA ile eğitimde fırsat adaletine önemli bir katkı sağlanacak.

Ayrıca, Türkiye’nin GSM operatörleriyle yapılan anlaşma gereği tüm EBA içeriklerine aylık 3 GB’a kadar ücretsiz erişim imkânı sağlanıyor.

Kampanya detaylarına aşağıdaki linkten ulaşılabilir:

Turkcell:https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/konusma/eba-3-gb-hediye-internet-kampanyasi#sssTürk

Telekom:https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/faturali/eba-kampanyasi.aspx

Vodafone aboneleri ise herhangi bir ilave işlem yapmadan kampanyadan yararlanabiliyor.

Çankırı - 22:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.