-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

DÜNYA ÇEVRE GÜNÜNDE DOĞA TEMİZLENDİ

Türkiye Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında ÇEKUD’un organize ettiği “Doğanın dengesini gözet; çevreni koru ve temiz tut” mottosuyla gerçekleştirilen etkinliğe Çankırı’da Çankırı Çevre ve Kültür Derneği, Serhat Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü ve Nezaket Hanımlar Dostluk ve Çevre Derneği’nin gönüllüleri katıldı. Doğa ile insan arasında bozulan dengenin yeniden tesisine katkı sağlamak için 22 yıldır faaliyetlerini sürdüren […]
Çankırı - 7 Haziran 2022 21:26 A A

Türkiye Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında ÇEKUD’un organize ettiği “Doğanın dengesini gözet; çevreni koru ve temiz tut” mottosuyla gerçekleştirilen etkinliğe Çankırı’da Çankırı Çevre ve Kültür Derneği, Serhat Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü ve Nezaket Hanımlar Dostluk ve Çevre Derneği’nin gönüllüleri katıldı.

Doğa ile insan arasında bozulan dengenin yeniden tesisine katkı sağlamak için 22 yıldır faaliyetlerini sürdüren Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği (ÇEKUD), doğayı kirleticilerden arındırma etkinliği düzenledi.

Türkiye Çevre Haftası çalışmalarına destek vermek ve 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nü çöplerden arındırılmış tertemiz bir doğayla karşılamak amacıyla düzenlenen etkinlik, Çankırı merkez Kent Ormanı’nda gerçekleştirildi.

Etkinlik saat 14.00’te başlayıp Çankırı merkezde başta pet şişe, poşet, izmarit ve straforlar olmak doğada dönüşmesi zor olan atıklar ve kirleticiler toplanarak çevreye yönelik toplumsal farkındalığın artırılması hedeflenerek temizlendi.

buy cheap kamagra oral jelly

Çankırı - 21:26 A A
BENZER HABERLER