13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

DR.RECEP CENGİZ: “ÇANKIRI’DAN ÇANKAYA’YA KUTLU YÜRÜYÜŞÜMÜZE BAŞLADIK”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Özel Danışmanı Dr.Recep Cengiz ve Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Genel Koordinatörü Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Yücel Çankırı’yı ziyaret etti. Cengiz ve Yücel, Çankırı Kılıçdaroğlu Gönüllüleri İl Koordinatörü Taha Kerem Olgun tarafından düzenlenen toplantıda hemşehrilerimiz ve Çankırı Kılıçdaroğlu Gönüllüleri ile buluştu. Toplantı sonrası Dr.Recep Cengiz ve danışmanı Ahmet Nazif Yücel, Türkiye Emekli […]
Genel - 20 Mart 2023 11:40 A A

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Özel Danışmanı Dr.Recep Cengiz ve Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Genel Koordinatörü Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Yücel Çankırı’yı ziyaret etti. Cengiz ve Yücel, Çankırı Kılıçdaroğlu Gönüllüleri İl Koordinatörü Taha Kerem Olgun tarafından düzenlenen toplantıda hemşehrilerimiz ve Çankırı Kılıçdaroğlu Gönüllüleri ile buluştu.

Toplantı sonrası Dr.Recep Cengiz ve danışmanı Ahmet Nazif Yücel, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Çankırı Şube Başkanı Özcan Çalışkan ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Çankırı Şube Başkanı Yüksel Teke ile bir araya geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Özel Danışmanı Dr.Recep Cengiz, ziyaret sonrasında sosyal medya hesabından şu açıklamalarda bulundu:

“Bugün, Çankırı TEMAD İl Başkanlığını ve Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Çankırı Şube Başkanlığını ziyaret ettik. Çankırı’dan Çankaya’ya kutlu yürüyüşümüze başladık. Kılıçdaroğlu Gönülleri, Halkçı Liseliler, Genç Aydınlar, Yeniden Kuvayı Milliye, Milliyetçi Demokratlar ve ittifak bileşenleri ile cumhurbaşkanı seçim sürecine dair istişarelerde bulunduk.”

Genel - 11:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.