14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

DR. KAHRAMAN PEHLİVAN KORONAVİRÜSE YENİK DÜŞTÜ

Çankırı’da sağlık camiası yasta. Koronavirüs, halkın sağlığını koruyabilmek için kendi canını hiçe sayan bir sağlıkçımızı daha hayattan kopardı. Uzun yıllar Çankırı halkına sağlık dağıtan bir doktorumuz koronavirüse yenik düştü. İki gün önce koronavirüse yakalanarak Çankırı Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan, Dr. Refik Saydam Aile Sağlığı Merkezi’nde görevli Aile Hekimi Dr. Kahraman Pehlivan, durumunun ağırlaşması üzerine […]
Çankırı - 26 Kasım 2020 12:09 A A

Çankırı’da sağlık camiası yasta. Koronavirüs, halkın sağlığını koruyabilmek için kendi canını hiçe sayan bir sağlıkçımızı daha hayattan kopardı. Uzun yıllar Çankırı halkına sağlık dağıtan bir doktorumuz koronavirüse yenik düştü.

İki gün önce koronavirüse yakalanarak Çankırı Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan, Dr. Refik Saydam Aile Sağlığı Merkezi’nde görevli Aile Hekimi Dr. Kahraman Pehlivan, durumunun ağırlaşması üzerine yoğun bakım servisine alındı. Buradan ambulans helikopterle Ankara Şehir Hastanesi’ne gönderilmesine karar verilen Dr. Kahraman Pehlivan’ın birkaç kez kalbi durunca tekrar tedavisine Çankırı Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Servisi’nde devam edildi.

Dr. Kahraman Pehlivan, meslekdaşlarının tüm müdahalelerine rağmen  bugün sabah saatlerinde hayata gözlerini yumdu. Aslen Trabzon’lu olan ve 2002 yılından beri Çankırı’da görev yapan 46 yaşındaki Dr. Kahraman Pehlivan evli ve iki çocuk babasıydı. Kahraman’ın cenazesi bugün Sarıbaba Aile Kabristanı’nda toprağa verildi.

Olay 18 ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Çankırı - 12:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.