Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

DÖNMEZ: “BU YIL ÇANKIRI VOLEYBOLUNUN YEŞERDİĞİ YIL OLACAK”

Çankırı Birlikspor Kulüp Başkanı Talip Dönmez, 2021-2022 sezonu 2. Lig Erkekler Voleybol Takımı ‘nın yeni sezon çalışmaları hakkında bilgi verdi. Dönmez yaptığı açıklamada, “Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Voleybol Takımımızın isim sponsorluğunu Yamanca Asansör yapacak. Sezon boyunca voleybol takımımız “Yamanca Asansör Çankırı Birlikspor” olarak anılacak. 9 takımdan oluşan 3. grupta mücadele edeceğiz. Çok […]
Genel - 16 Eylül 2021 13:58 A A

Çankırı Birlikspor Kulüp Başkanı Talip Dönmez, 2021-2022 sezonu 2. Lig Erkekler Voleybol Takımı ‘nın yeni sezon çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Dönmez yaptığı açıklamada, “Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Voleybol Takımımızın isim sponsorluğunu Yamanca Asansör yapacak. Sezon boyunca voleybol takımımız “Yamanca Asansör Çankırı Birlikspor” olarak anılacak. 9 takımdan oluşan 3. grupta mücadele edeceğiz. Çok köklü ve zorlu takımlarla yarışacağız. Geçen yıldan daha farklı bir takım kurduk. Tecrübeli ve gençlerden oluşan dinamik bir takım kurduk. Kadromuzun büyük bir kısmını Ziraat Bank Kulübü oyuncularıyla güçlendirdik. Türkiye’nin en köklü ve geçen yılın Efeler Ligi Şampiyonu Ziraat Bank ve Ay Yıldız Voleybol Akademisi ile ileriye yönelik anlaşmalar yaptık. Bu anlaşmalar içerisinde en önemlisi Çankırılı çocuklarımızın yeteneklerini sergileyebilecekleri ortamı oluşturmamızdır.  Voleybol alt yapımızdan ve okullarımızdan keşfedilen çocuklarımız Ziraat Bank seçmelerine gönderilerek yetenek taramasına tabi tutulacak. Bu anlaşmanın gelecek vaat eden yıldız adaylarına hayırlı olmasını diliyorum.

Yıldız ve gençler kategorilerinde de kulüp olarak mücadele edeceğiz. Alt yapı takım oyuncularımızı da Çankırı ve Çerkeş’te yaşayan çocuklarımızla oluşturduk. Bu yıl Çankırı Voleybolunun yeşerdiği yıl olacak inşallah.” dedi.

Bu güne kadar 11 oyuncu ile anlaştıklarını söyleyen Dönmez, “Kadromuzu, Turgay Silahsız (Çankırı), Mert Karpuzcu (Çankırı), Eren Çalıkuşu (Çankırı), Selçuk Kılınç, Bekalp Kılıç, Ahmet Nuh Kaymak, Berkay Güç, Oğuz Berat Kırmızı, Erol Enes Ata, Haydar Furkan Kayaer ve Kerem Kocabay isimlerinden oluşturduk. Antrenörümüz Engin Oğuz Koçu ve Yardımcı Antrenörümüz Halil Yüceer’in raporu doğrultusunda bir oyuncu daha alabiliriz. Amacımız Çankırı halkının Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonunda güzel bir hafta sonu geçirmelerini sağlamak ve aile bireyleriyle birlikte voleybol heyecanını yaşatmak.” diye konuştu

Genel - 13:58 A A
BENZER HABERLER