17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

DÖNMEZ: “ALTYAPI ÇALIŞMALARIMIZA ÇOK ÖNEM VERİYORUZ”

Yamanca Asansör Çankırı Birlikspor ismiyle 2.Lig Erkekler Voleybol Ligi’nde mücadele eden Birlikspor, alt yapıya büyük önem veriyor. A Takım çalışmalarını titiz bir şekilde sürdüren Birlikspor Kulübü, Minik, Yıldız ve Gençlerden oluşan alt yapı takımlarını da oluşturdu. A Takım hocaları Engin Oğuz Koçu ve Halil Yüceer’in bizzat katıldığı çalışmalar, haftada 3 gün yapılıyor. Yeni sezonda birçok […]
Genel - 6 Ekim 2021 20:09 A A

Yamanca Asansör Çankırı Birlikspor ismiyle 2.Lig Erkekler Voleybol Ligi’nde mücadele eden Birlikspor, alt yapıya büyük önem veriyor. A Takım çalışmalarını titiz bir şekilde sürdüren Birlikspor Kulübü, Minik, Yıldız ve Gençlerden oluşan alt yapı takımlarını da oluşturdu. A Takım hocaları Engin Oğuz Koçu ve Halil Yüceer’in bizzat katıldığı çalışmalar, haftada 3 gün yapılıyor.

Yeni sezonda birçok kategoride mücadele edeceklerini belirten Kulüp Başkanı Talip Dönmez “Altyapı çalışmalarımıza çok önem veriyoruz. Genç ve çalışkan bir teknik heyetle Çankırı’nın evlatlarını tarıyoruz. Beden Eğitimi öğretmenlerimizle istişare halindeyiz. Yetenekli fakat keşfedilmemiş çocuklarımıza böylelikle en azından bir fırsat, bir imkan sunmuş oluyoruz. 3 – 5 yıl içerisinde şehrimizin çocuklarıyla üst liglerde mücadele edebiliriz. Bu da bir kulüp için çok büyük bir avantajdır. Voleybol adına bütün kategorilerde yer almak istiyoruz. Çankırı’da voleybolu en iyi yerlere taşımak için imkanlar ölçüsünde elimizden geleni ortaya koyuyoruz.” dedi.

Genel - 20:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.