Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

DOĞRUYA ULAŞMA YOLUNDA YAPILAN HER ELEŞTİRİDEN İSTİFADE ETMEK…

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle Çankırı’daki yerel ve ulusal medyalarda çalışan basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Orta Şekerli Cafe&Bistro’da düzenlenen kahvaltı, sohbet tadında geçti. Kahvaltıda kısa bir konuşma yapan İl Müdürü Sadık Ak, şunları söyledi: “Değerli Basın Mensupları; Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü camiasının […]
Çankırı - 12 Ocak 2022 18:39 A A

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle Çankırı’daki yerel ve ulusal medyalarda çalışan basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Orta Şekerli Cafe&Bistro’da düzenlenen kahvaltı, sohbet tadında geçti. Kahvaltıda kısa bir konuşma yapan İl Müdürü Sadık Ak, şunları söyledi:

“Değerli Basın Mensupları;

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü camiasının içinde basın mensuplarımızın yeri çok önemlidir.

Çankırı sporunun gelişimi için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tüm birimleri ile büyük çaba göstermektedir.  Basın mensuplarımız da İl Müdürlüğümüzün bu yoğun çalışmalarını halkımıza duyurarak sporun gelişmesine katkı sağlamaktadır. Bu anlayış çerçevesinde doğruya ulaşma yolunda yapılan her eleştiriden istifade etmek aynı zamanda bizim inanç ve değerlerimizin bir parçasıdır.

Basın mensuplarının işlerini daha rahat yapabilmesi için her türlü yönetsel tasarrufta bulunacağımızın altını bir kez daha çiziyorum. Bu vesile ile çalışan basın mensuplarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyor, vazife başında hayatını kaybeden basın mensuplarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.

Toplumun bilgi akışı için zaman zaman tatil yapmayarak gece gündüz çalışan tüm basın emekçilerimizi; muhabir, yorumcu, televizyoncu, kameraman ve teknik personel konumunda çalışan kardeşlerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü içtenlikle kutluyorum.”

Çankırı - 18:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.