reklam
reklam
DOLAR32,2226% 0.12
EURO34,9999% 0.4
STERLIN41,1207% 0.55
FRANG35,2776% 0.24
ALTIN2.420,91% 0,46
BITCOIN68.120,000.151
reklam

DOĞRU HABER TARAFSIZLIK VE ÖZEL HAYATA SAYGI

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

Ak Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Çelik, mesajında şu konulara değindi:

“Demokratik toplumların ve kamuoyu düzeninin en önemli gereklerinden bir tanesi şüphesiz ki Gazetecilerdir. Onların zorlu ve zamansız koşullarda icra ettiği meslek, gerçeklerin öğrenilmesini ve bireyin haber alma özgürlüğünü sağlayan, toplumun bilinçlenmesine aracılık yapan düşünce ve ifade özgürlüğünün en etkili araçlarından biridir.

Ülkemizin ve şehrimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran, etkin çözüm önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan, vatandaşla devlet arasında köprü görevi üstlenen basın mensuplarımızın, yapmış oldukları haber, yorum ve görüşleri; bizlere çalışmalarımızda önemli faydalar sağlamaktadır.

Doğru haber verme, tarafsızlık, özel hayata saygı, basın ve basın çalışanları için her zaman yol gösterici değerler olmuştur. Bu değerlere sahip çıkarak kamuoyunun bilgilendirilmesini sağlamak basınımızın sergilediği en önemli başarıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm değerli basın çalışanlarının ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, ebediyete intikal eden basın çalışanlarını rahmetle anıyor, hayatta olan tüm basın emekçilerimize meslek hayatlarında başarılar diliyorum.”

Av.Abdulkadir ÇELİK
AK PARTİ ÇANKIRI İL BAŞKANI

reklam

YORUM YAP