20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

“DOĞAL AFETLERE HAZIRLIK” EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

      İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Çankırı İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı. İmzalanan protokole İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ile İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Abdullah Özçelik katıldı. Protokole göre yaşanması muhtemel afetler için okul ve personele yönelik afetlere hazırlık eğitimlerinin verilmesi  amaçlanmaktadır.   […]
Eğitim - 15 Şubat 2021 23:54 A A

      İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Çankırı İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı. İmzalanan protokole İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ile İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Abdullah Özçelik katıldı. Protokole göre yaşanması muhtemel afetler için okul ve personele yönelik afetlere hazırlık eğitimlerinin verilmesi  amaçlanmaktadır.

      Protokol doğrultusunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeline yönelik afet hazırlığı eğitimi, afet ve acil durum planlarının oluşturulması gibi faaliyetler gerçekleştirilecek. Protokolle birlikte eğitim programları ile birlikte afet programlarının geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması hedeflenmektedir.

       Protokolün ilimiz eğitim camiamıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.

Eğitim - 23:54 A A
BENZER HABERLER