17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

DİKKAT ! METEOROLOJİDEN YOĞUN SİS UYARISI…

Meteoroloji’nin tahminlerine göre 20 Aralık Cuma öğle saatlerine kadar İç ve Doğu Anadolu, İç Ege, Trakya ve Marmara’nın güneyinde yoğun sis etkili olacak. Özellikle Çankırı, Bolu, Karabük, Kırıkkale, Bartın, Düzce, Zonguldak, Sivas, Kayseri, Kırşehir, Nevşehir, Yozgat, Kastamonu, Çorum, Malatya, Elazığ, Bingöl, Adıyaman, Düzce, Bursa ve Edirne için yapılan uyarıda sürücülerin daha dikkatli ve tedbirli olması […]
Çankırı - 17 Aralık 2019 20:01 A A

Meteoroloji’nin tahminlerine göre 20 Aralık Cuma öğle saatlerine kadar İç ve Doğu Anadolu, İç Ege, Trakya ve Marmara’nın güneyinde yoğun sis etkili olacak.

Özellikle Çankırı, Bolu, Karabük, Kırıkkale, Bartın, Düzce, Zonguldak, Sivas, Kayseri, Kırşehir, Nevşehir, Yozgat, Kastamonu, Çorum, Malatya, Elazığ, Bingöl, Adıyaman, Düzce, Bursa ve Edirne için yapılan uyarıda sürücülerin daha dikkatli ve tedbirli olması çağrısı yapıldı.

Meteoroloji 9. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, yurtta etkili olan kuvvetli yüksek basınç merkezi nedeniyle Bolu, Çankırı, Karabük, Kırıkkale il geneli ile Bartın, Düzce ve Zonguldak’ın iç kesimlerinde cuma gününe kadar gece ve sabah saatlerinde yer yer yoğun olmak üzere sisin etkili olacağı tahmin ediliyor.

Çankırı - 20:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.