15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

DİKKAT ! METEOROLOJİ UYARIYOR…

Meteoroloji, Çankırı ve Kırıkkale illerinde 3 gün boyunca yaşanacak kuvvetli buzlanma ve don olayları için vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı. Meteoroloji 9. Bölge Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, 6 – 7 ve 8 Aralık tarihlerinde, Çankırı ve Kırıkkale illeri genelinde kuvvetli, yer yer çok kuvvetli buzlanma ve don olaylarının görülebileceği bildirildi. Açıklamada ayrıca, vatandaşların buzlanma ve don […]
Çankırı - 6 Aralık 2019 21:15 A A

Meteoroloji, Çankırı ve Kırıkkale illerinde 3 gün boyunca yaşanacak kuvvetli buzlanma ve don olayları için vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Meteoroloji 9. Bölge Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, 6 – 7 ve 8 Aralık tarihlerinde, Çankırı ve Kırıkkale illeri genelinde kuvvetli, yer yer çok kuvvetli buzlanma ve don olaylarının görülebileceği bildirildi.

Açıklamada ayrıca, vatandaşların buzlanma ve don olaylarına karşı hazırlıklı olmaları, özellikle sürücülerin ulaşımda meydana gelebilecek olası kazalara karşı daha dikkatli ve tedbirli olmaları gerektiği vurgulandı.

Çankırı - 21:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.