reklam
reklam
DOLAR31,3677% 0.42
EURO34,0595% 0.51
STERLIN39,7661% 0.47
FRANG35,5200% 0.53
ALTIN2.100,98% 2,34
BITCOIN1.959.125-0.178
reklam

DEVLETE YARAR GÖSTERMEKTEN YÜCE MAKAM OLMAZ

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı (TÜGŞAV) her geçen gün hizmetlerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Çankırı’lı bütün şehitlerimizin kabirlerinin yerini tespit edip yenileme çalışmalarını aralıksız sürdüren vakıf, yetkililerden ilgi ve eşitlik istiyor.

TÜGŞAV Çankırı şube başkanı Mehmet Uçar, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“TÜGŞAV Çankırı ve Çankırı Şehit ve Gaziler derneği olarak iyi durumda olmayan Şehit kabirlerini yenilemeye devam ediyoruz. Gönlü güzel Çankırı’lı kardeşlerimizin yaptığı bağışlarla daha önce ziyaret ettiğimiz Çerkeş ilçemiz Çördük köyü Şehidimiz İhsan Doğuçam’ın kabrinin iyi durumda olmadığını, başında bir bayrak direğinin bile olmadığını farkettik ve inşallah yapımına vesile olduk. Ayrıca İl Özel İdaresi’nin Şehit kabirlerinden sorumlu biriminin yerinde incelemeler yaparak eşit bir şekilde ayrım yapmadan görevini yapmasını istiyoruz.

Göreve geldiğimiz Şubat ayından bu yana 4. Şehit kabrinin yapılmasına vesile olmanın gururunu yaşıyoruz. Devam eden bayrak kampanyamız dahilinde eskimiş veya hava şartlarından dolayı yıpranmış bayraklarımızı değiştirmeye devam ediyoruz. Bu gururu bizlere yaşatan değerli gönlü güzel  bağışçılarımıza, emeği geçenlere ve sahada yağmur, çamur,sıcak,soğuk, gece, gündüz demeden özveri ile çalışan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnşallah sağlıklı günlerde hizmetlerimize devam etmek dileği ile…”

reklam

YORUM YAP