13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

DEVLET HASTANESİ YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİLER

Çankırı Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı Melike Çilhan, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Çankırı Devlet Hastanesi yönetimini ziyaret etti. Başkan Çilhan yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimi Arif Aslan ve Başhekim Yardımcıları’nı ziyaret etti. Çilhan; ”Çalışmalarınızı takip ediyoruz. Çankırı için güzel hizmetler yapmaya çalıştığınızı görüyoruz. Azimli çalışmalarınızdan ötürü sizlere ve ekibinize […]
Çankırı - 9 Ocak 2020 14:16 A A

Çankırı Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı Melike Çilhan, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Çankırı Devlet Hastanesi yönetimini ziyaret etti.

Başkan Çilhan yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimi Arif Aslan ve Başhekim Yardımcıları’nı ziyaret etti. Çilhan; ”Çalışmalarınızı takip ediyoruz. Çankırı için güzel hizmetler yapmaya çalıştığınızı görüyoruz. Azimli çalışmalarınızdan ötürü sizlere ve ekibinize teşkilatım adına teşekkür ederim” dedi

Başhekim Arif Aslan da ”Ziyaretiniz bizleri mutlu etti. Size ve beraberinizdeki heyete ziyaretinizden ötürü teşekkür ederim ” diyerek Çilhan ve ekibine teşekkürlerini bildirdi.

Başkan Çilhan‘ın ziyaretine, Çocuk Hastalıkları Doktoru Uzm.Dr. Adile Sema Karaoğlu‘da eşlik etti. Daha sonra Çankırı Devlet Hastanesi’nde çalışan Sağlık-Sen Kadın Kolları Başkanı Derya Arslan‘ı da ziyaret eden Başkan Çilhan beraberindeki heyet ile Hastaneden ayrıldı.

Çankırı - 14:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.