14° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

DEVLET BAHÇELİ PARKI’NDA ÇOCUKLARLA BAYRAM COŞKUSU YAŞANDI

Çankırı Devlet Bahçeli Parkı’nda, dün akşam bayram coşkusu yaşandı. Çankırı’da Korumaya ve Bakıma Muhtaç Çocuk Engelli Yaşlı ve Kadınları Koruma Derneği’nin düzenlediği yardım programında ihtiyaç sahibi 200 çocuğumuza hediye çekleri dağıtıldı. Korgun Sevgi Evleri’nde kalan çocuklarımızın da katıldığı programda palyaçolar eşliğinde dans edip oyunlar oynayan çocukların mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Pandemi şartları nedeniyle davetli sayısının sınırlı […]
Çankırı - 7 Temmuz 2021 12:01 A A

Çankırı Devlet Bahçeli Parkı’nda, dün akşam bayram coşkusu yaşandı. Çankırı’da Korumaya ve Bakıma Muhtaç Çocuk Engelli Yaşlı ve Kadınları Koruma Derneği’nin düzenlediği yardım programında ihtiyaç sahibi 200 çocuğumuza hediye çekleri dağıtıldı. Korgun Sevgi Evleri’nde kalan çocuklarımızın da katıldığı programda palyaçolar eşliğinde dans edip oyunlar oynayan çocukların mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Pandemi şartları nedeniyle davetli sayısının sınırlı sayıda tutulduğu programda çocuklar ve aileleri doyasıya eğlendiler. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, eşiyle birlikte katıldığı programda çocuklara pamuk şeker ikram etti.

Program hakkında konuşan Dernek Başkanı Fatma Yıldırım, haber sitemize şu açıklamalarda bulundu:

“Çankırı’da Korumaya ve Bakıma Muhtaç Çocuk Engelli Yaşlı ve Kadınları Koruma Derneği olarak pandemi sürecinde sıkıntılı günler geçiren en kıymetlimiz çocuklarımız için hoşça vakit geçirmeleri adına böyle bir şölen düzenledik. Kurban Bayramı öncesi düzenlediğimiz şölenimizde 200 çocuğumuza, bayramda giyecekleri kıyafetleri alabilmeleri için hediye çeklerimizi dağıttık. Yunus Emre’nin “Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil” sözünden yola çıkarak bağışçılarımızı kıymetli çocuklarımızla bir araya getirmenin sonsuz huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm bağışçılarımıza, bizleri kırmayıp davetimize icabet eden çocuklarımıza ve misafirlerimize çok teşekkür ediyoruz.”

Çankırı - 12:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.