reklam
reklam
DOLAR32,1882% 0.16
EURO35,0283% 0.13
STERLIN41,1214% 0.19
FRANG35,3060% 0.37
ALTIN2.426,12% -0,14
BITCOIN68.154,94-0.645
reklam

DEVA PARTİSİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI BEKİR MUSTAFAOĞLU MAZBATASINI ALDI

Yayınlanma Tarihi : Google News
DEVA PARTİSİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI BEKİR MUSTAFAOĞLU MAZBATASINI ALDI
reklam

29 Ekim 2020 Perşembe günü gerçekleştirilen Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA)  Çankırı Merkez İlçe  1. Olağan Kongresi’nde Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Bekir Mustafaoğlu mazbatasını İlçe Seçim Kurulu’ndan aldı. Güven tazeleyerek yeniden Merkez İlçe Başkanlığı’na seçilen Bekir Mustafaoğlu mazbatasını aldıktan sonra bir konuşma yaptı.

Konuşmasında, “Deva; Milletimize umudun kapısını aralayan, mutlu ve aydınlık bir geleceğin partisidir.” diyen Mustafaoğlu, şu şekilde devam etti:

“Değerli İl Yönetimim ve birlikte çalışmaktan onur duyacağım Merkez İlçemizde görev alan saygı değer arkadaşlarım, çok değerli basın mensupları;

Sizin de bildiğiniz gibi, siyaset yapmanın çok zor olduğu bir ortamda hep beraber yüreklerimizi ve gönüllerimizi ortaya koyarak bu göreve talip olduk. Bizler tüm özgürlüklerin garanti altına alındığı, çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğe umutla baktığı, milletimizin barış ve huzur içinde yaşayacağı, saygın ve güçlü bir Türkiye idealini gerçekleştirmek için bu yola koyulduk.

Tünelin sonundaki aydınlık geleceğe 81 İlimizde DEVA Teşkilatlarımızın yakacağı meş’ale ile kavuşacağımız günler yakındır. Buradan hep beraber adalete, özgürlüğe, demokrasiye ve hukukun üstünlüğüne doğru bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Bu değerlerin sonunda da inşallah yarınından kaygı duymayan insanlarımızın mutluluğu gelecektir. Bu saatten itibaren halkımıza kapımız, gönlümüz ve telefonumuz 24 saat açıktır.

Saygılarımla…

Bekir MUSTAFAOĞLU

Demokrasi ve Atılım Partisi

Merkez İlçe Başkanı

reklam

YORUM YAP