Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

DEPOLARINIZI FULLEYİN BU GECE ZAM YAĞMURU VAR

Doların durdurulamayan yükselişi, akaryakıt fiyatlarını da vurdu. Bu geceden itibaren benzin, motorin ve LPG fiyatlarında artışa gidiliyor. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), bu gece yarısından itibaren geçerli olacak olan zamlı fiyatları internet sitesinden açıkladı. Zamların tamamı pompa satış fiyatlarına yansıyacak. EPGİS’in açıklamasına göre bu gece yarısından itibaren benzin litre fiyatında 52 kuruş, […]
Ekonomi - 19 Kasım 2021 18:27 A A

Doların durdurulamayan yükselişi, akaryakıt fiyatlarını da vurdu. Bu geceden itibaren benzin, motorin ve LPG fiyatlarında artışa gidiliyor. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), bu gece yarısından itibaren geçerli olacak olan zamlı fiyatları internet sitesinden açıkladı. Zamların tamamı pompa satış fiyatlarına yansıyacak.

EPGİS’in açıklamasına göre bu gece yarısından itibaren benzin litre fiyatında 52 kuruş, motorin litre fiyatında 50 kuruş, LPG litre fiyatında ise 45 kuruşluk fiyat artışı yapılacak. LPG fiyatlarında son zam 16 Kasım’da yapılmıştı. Bu geceki zamlarla birlikte motorin ve benzin arasındaki fiyat farkı iyice kapanırken, LPG litre fiyatı da motorine biraz daha yaklaştı.

Ekonomi - 18:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.