-8° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

DEMİRBAŞ: “YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR”

Türkiye Büro Çalışanları Sendikası (Türk Büro-Sen) Çankırı Şubesi’nde 21 Kasım Pazar günü seçim heyecanı var. 2 adayın yarışacağı seçimler hakkında konuşan Türk Büro-Sen Çankırı Şube Başkanı Yüksel Demirbaş, Başkanlık için yeniden aday olduğunu açıkladı. “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.” diyen Demirbaş, şöyle devam etti: “Sevgili dostlarım 21.11.2021 tarihinde Hacı Ali Dinlenme tesislerinde yapılacak olan TÜRK BÜRO-SEN ÇANKIRI […]
Çankırı - 19 Kasım 2021 20:14 A A

Türkiye Büro Çalışanları Sendikası (Türk Büro-Sen) Çankırı Şubesi’nde 21 Kasım Pazar günü seçim heyecanı var. 2 adayın yarışacağı seçimler hakkında konuşan Türk Büro-Sen Çankırı Şube Başkanı Yüksel Demirbaş, Başkanlık için yeniden aday olduğunu açıkladı. “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.” diyen Demirbaş, şöyle devam etti:

“Sevgili dostlarım 21.11.2021 tarihinde Hacı Ali Dinlenme tesislerinde yapılacak olan TÜRK BÜRO-SEN ÇANKIRI ŞUBESİ Başkanlığı’na, 34 kişiden oluşan genç, dinamik ve güçlü bir ekibimle birlikte adayım. Her zaman olduğu gibi üyelerimizin bütün sıkıntılarını çözmeye çalışıp her zaman yapmaya çalıştığımız gibi yine acı günlerinde acılarını mutlu günlerinde mutluluklarını paylaşıp teşkilatım ve siz üyelerimizin hizmetinde olacağım.”

Çankırı - 20:14 A A
BENZER HABERLER