Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

DEĞERLER AKADEMİSİ 2021 YILI İLK ONLINE DERSİNİ YAPTI

Çankırı Belediyesinin Değerler Akademisi dersleri pandemi süreci sebebi ile online olarak devam ediyor. Merkez okulların 10. sınıflarından oluşan öğrenciler, ilgi duydukları alanlarda uzmanlarından eğitim alma şansını yakalıyor. Çankırı’da Değerler Akademisinde eğitim alan öğrencilerin 2021 yılı çalışma programı kapsamındaki ilk dersi, sinema ve TV üzerine oldu. Çankırı Karatekin Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Sinema TV […]
Çankırı - 7 Nisan 2021 16:24 A A

Çankırı Belediyesinin Değerler Akademisi dersleri pandemi süreci sebebi ile online olarak devam ediyor. Merkez okulların 10. sınıflarından oluşan öğrenciler, ilgi duydukları alanlarda uzmanlarından eğitim alma şansını yakalıyor.

Çankırı’da Değerler Akademisinde eğitim alan öğrencilerin 2021 yılı çalışma programı kapsamındaki ilk dersi, sinema ve TV üzerine oldu. Çankırı Karatekin Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Sinema TV Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Tunç Boran’ın konuşmacı olarak yer aldığı seminerde; sinema tarihi, sinema ve TV metinlerinin anlam kurulumları, filmleri farklı bağlamlarla analiz edilebilme yöntemleri ile sinema ve TV alanlarında ortaya çıkarılan ürünlerin tasarımında bilinçli üretimden bahsedildi. Zoom üzerinden gerçekleştirilen seminer, soru cevap şeklinde devam etti.

Çankırı - 16:24 A A
BENZER HABERLER