16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

DARISI DİĞER KÖYLERİMİZE

2020 yılına girmemize birkaç gün kaldı ama halâ Çankırı’mızda cep telefonu çekmeyen köylerimiz var. Ve bu köylerde yaşayan vatandaşlarımızın haklı şikayetleri nihayet son buldu. Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu’nun yoğun çabaları sonunda Yapraklı İlçemize bağlı Sarıkaya, Bademçay, Çakıllar ve Ayseki Köyü ile Pirgayıp Mahallesinde çalışmalar tamamlanarak, cep telefonu iletişimi hizmete açıldı. Cep telefonları ile konuşmak için […]
Çankırı - 26 Aralık 2019 10:15 A A

2020 yılına girmemize birkaç gün kaldı ama halâ Çankırı’mızda cep telefonu çekmeyen köylerimiz var. Ve bu köylerde yaşayan vatandaşlarımızın haklı şikayetleri nihayet son buldu.

Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu’nun yoğun çabaları sonunda Yapraklı İlçemize bağlı Sarıkaya, Bademçay, Çakıllar ve Ayseki Köyü ile Pirgayıp Mahallesinde çalışmalar tamamlanarak, cep telefonu iletişimi hizmete açıldı.

Cep telefonları ile konuşmak için yüksek yerlere koşturan, evlerin çatısına çıkan, ağaçlara tırmanan vatandaşlarımızın bir kısmının çilesi nihayet bitti. Darısı aynı sıkıntıları yaşamaya devam eden diğer köylerimize olsun inşallah.

Tabi bir de Çankırı’mızın bitmek bilmeyen elektrik sorununa da bi el atılırsa, sebepsiz yere yaşanan elektrik kesintilerine de bir çare bulunursa gerçekten 2020 yılına girmiş olacağız…

Çankırı - 10:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.