17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

CÜZDANI BULUNUNCA ÇOK MUTLU OLDU

Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü buluntu cüzdanı sahibine teslim etti.  Aşağı Yanlar köyüne kayıtlı Celalettin Uludağ, cüzdanında parasını, kartlarını ve kimliğini görünce çok mutlu oldu. Küçük Sanayi yol kenarında bir esnaf tarafından bulunarak Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yetkililerine teslim edilen cüzdan, sahibine ulaştırıldı. Çankırı Aşağı Yanlar köyünden traktörü ile Küçük Sanayiye gelirken pantolonunun cebinden cüzdanını düşüren […]
Çankırı - 20 Ağustos 2021 22:40 A A

Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü buluntu cüzdanı sahibine teslim etti.  Aşağı Yanlar köyüne kayıtlı Celalettin Uludağ, cüzdanında parasını, kartlarını ve kimliğini görünce çok mutlu oldu.

Küçük Sanayi yol kenarında bir esnaf tarafından bulunarak Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yetkililerine teslim edilen cüzdan, sahibine ulaştırıldı. Çankırı Aşağı Yanlar köyünden traktörü ile Küçük Sanayiye gelirken pantolonunun cebinden cüzdanını düşüren Celalettin Uludağ, kendisine gelen telefon ile mutlu oldu. Cüzdanını almak üzere Belediyeye gelen Uludağ,  buluntuyu tutanak ile teslim alarak bulup getiren kişiye ve Belediye yetkililerine teşekkür etti.

Çankırı - 22:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.