Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

CUMHURİYETİN 100. YILINDA ŞABANÖZÜ’NDE GÖRSEL ŞÖLEN

Şabanözü ilçemizde 100. Yılında Cumhuriyet Yürüyüşü düzenlendi. Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nce düzenlenen ve Hükümet Konağı önünden başlayan yürüyüşe öğrencilerin ve halkın ilgisi yoğun oldu. İlçenin dört bir yanından gelen öğrenciler ve vatandaşlar Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutlamak amacıyla ilçenin cadde ve sokaklarını doldurdu. Yürüyüşe katılan Kaymakam Emre Urhan, kamu ve özel kurum müdürleri, Şabanözü Bakım […]
Çankırı - 28 Ekim 2023 11:19 A A

Şabanözü ilçemizde 100. Yılında Cumhuriyet Yürüyüşü düzenlendi. Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nce düzenlenen ve Hükümet Konağı önünden başlayan yürüyüşe öğrencilerin ve halkın ilgisi yoğun oldu. İlçenin dört bir yanından gelen öğrenciler ve vatandaşlar Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutlamak amacıyla ilçenin cadde ve sokaklarını doldurdu.

Yürüyüşe katılan Kaymakam Emre Urhan, kamu ve özel kurum müdürleri, Şabanözü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleri, öğrenciler ve vatandaşlar ellerinde Türk bayraklarıyla Şehit Dilaver Karsavuranoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi Bando Takımı eşliğinde Ahmet Erdem Caddesi üzerinden ilçe merkezine kadar yürüdü.

Yürüyüşün ardından bir konuşma yapan İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Rabia Elif Toruk, organizasyonunu kendisinin yaptığı programlardan duyduğu gururu şu sözlerle ifade etti:

“Cumhuriyetimizin 100.yılı kapsamında düzenlediğimiz Cumhuriyet Yürüyüşü yüz yıla yakışır şekilde yüzlerce kişi ile tamamlandı. Sayın Kaymakamımız Emre Urhan, Şabanözü Belediyesi, Kurum Müdürlerimiz, Şabanözü Bakım ve Rehabilitasyon sakinleri, Şehit Yasin Kavaklı Anadolu Lisesi Bando Takımı, Şehitler İlköğretim Okulu öğrencileri ve halkımızın yoğun ilgisiyle görsel bir şölen haline geldi. Biz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak durmadan yürümeye devam edeceğiz, bize eşlik eden ve destek olan herkese teşekkür ediyoruz. Cumhuriyetin ışığında, Atamızın izinde hep birlikte daha nice yüzyıllara…”

Çankırı - 11:19 A A
BENZER HABERLER