Açık
  • EURO
  • DOLAR

CUMHURİYETİN 100. YILINDA ÇANKIRI’DA YETİŞEN 100 TARIMSAL ÜRÜN

Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamaları çerçevesinde, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nce 100. Yılda Çankırı’da Yetişen 100 Tarımsal Ürün Sergisi Düzenlendi. Yunus AVM önünde açılan 100. Yılda Çankırı da Yetişen 100 Tarımsal Ürün Sergisi’nin açılışına Vali Yardımcılarımız Recep Yüksel, Şahin Bayhan, İsmail Küreci, İl Müdürümüz Dr. Hüseyin Düzgün, kurum müdürleri ve vatandaşlarımız katıldı. Vatandaşlarımızın büyük ilgi gösterdiği […]
Genel - 31 Ekim 2023 11:30 A A

Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamaları çerçevesinde, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nce 100. Yılda Çankırı’da Yetişen 100 Tarımsal Ürün Sergisi Düzenlendi. Yunus AVM önünde açılan 100. Yılda Çankırı da Yetişen 100 Tarımsal Ürün Sergisi’nin açılışına Vali Yardımcılarımız Recep Yüksel, Şahin Bayhan, İsmail Küreci, İl Müdürümüz Dr. Hüseyin Düzgün, kurum müdürleri ve vatandaşlarımız katıldı.

Vatandaşlarımızın büyük ilgi gösterdiği 100. Yılda Çankırı da Yetişen 100 Tarımsal Ürün Sergisinde il ve ilçelerimizde üretilen 100 tarımsal ürün sergilendi. Sergiye yoğun rağbet gösteren vatandaşlarımız tarımsal ürünler hakkında sorumlu teknik elemanlarımızdan çeşitli bilgiler aldı.

Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamaları çerçevesinde, 100. Yılda Çankırı da Yetişen 100 Tarımsal Ürün Sergisi içerisinde; Düven ve Drone bir arada sergilenerek tarım aletlerinin “Düven’den…..Dron’a” tarihsel gelişimine dikkat çekildi.

Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamaları çerçevesinde, İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüzce düzenlenen 100. Yılda Çankırı da Yetişen 100 Tarımsal Ürün Sergisinin açılış konuşmasını yapan İl Müdürümüz Dr. Hüseyin Düzgün, “100. Yılda Çankırı da Yetişen 100 Tarımsal Ürün Sergisine katılımlarınız için hepinize hoşgeldiniz diyorum. Sizlere görsel olarak çiftçilerimizin yetiştiricilerimizin siz değerli vatandaşlarımızın üretmiş olduğu ürünleri, yaptığınız işin ne kadar değerli olduğunu herkese göstermek istedik. Bu şekilde görsel bir program hazırladık. Ben bu mana da bu program dahil olmak üzere yapılan tüm programların Cumhuriyetimizin kuruluşunu bizlere hatırlattığı için bu programların hazırlanmasına fırsat verdiği için Sayın Valimize teşekkür ediyorum. Siz değerli katılımcılarımıza şükranlarımı sunuyorum. 100. Yılda Çankırı da Yetişen 100 Tarımsal Ürün Sergisinin başta ilimiz olmak üzere ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi

Genel - 11:30 A A
BENZER HABERLER