Açık
  • EURO
  • DOLAR

CUMHURİYET MAHALLESİ MUHTARI CEMİLE ESKİSUCU’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı ve Kristal Petshop sahibi Cemile Eskisucu, Cumhuriyetin 100. Yılında 100 Etkinlik Projesi kapsamında 100 çocuğa 100 adet fanus içinde balık hediye etti. Çankırı Valiliği ile ortak yürütülen projede, çorbada bizim de tuzumuz olsun diyen Eskisucu’yu Vali M.Fırat Taşolar da kırmadı ve ortaya bu güzel proje çıktı. Yunus AVM önünde düzenlenen programa katılan […]
Çankırı - 30 Ekim 2023 19:49 A A

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı ve Kristal Petshop sahibi Cemile Eskisucu, Cumhuriyetin 100. Yılında 100 Etkinlik Projesi kapsamında 100 çocuğa 100 adet fanus içinde balık hediye etti. Çankırı Valiliği ile ortak yürütülen projede, çorbada bizim de tuzumuz olsun diyen Eskisucu’yu Vali M.Fırat Taşolar da kırmadı ve ortaya bu güzel proje çıktı. Yunus AVM önünde düzenlenen programa katılan çocuklar cam fanus içindeki balıkları almak için adeta birbirleriyle yarıştılar. 100 adet fanus ve balık dakikalar içinde yeni sahiplerini buldu.

Konu hakkında yaptığı açıklamada Mustafa Kemal ATATÜRK’ün “Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk, onu devam ettirecek sizlersiniz.” sözünü hatırlatan Muhtar Cemile Eskisucu, yarınlarımızın teminatı olan çocukları sevindirmekten duyduğu gururu şu sözlerle anlattı:

“Cumhuriyetin 100. Yılında 100 Etkinlik Projesi kapsamında düzenlenmiş olan programda 100 çocuğumuza sayın Valimiz M.Fırat Taşolar öncülüğünde Kristal Petshop Ailesi ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığı olarak fanus ve balık hediye ettik. Çocuklarımız, yarınlarımızın teminatı ve bugün ben hem Çankırımızın çocuklarını hem de misafirlerimiz olan depremzede çocuklarımızı sevindirmekten, onları mutlu etmekten çok büyük mutluluk ve gurur duyuyorum. Ortak projemiz için de sayın Valimize çok teşekkür ediyorum. Bu güzel ülkeyi kuran ve bu güzel günü bizlere armağan eden Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyorum. Cumhuriyetimizin 100. Yıldönümü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun!”

Çankırı - 19:49 A A
BENZER HABERLER