14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

CUMHUR İTTİFAKI ORTAKLARI 28 MAYIS SEÇİMLERİ İÇİN DESTEK İSTEDİLER

Çankırı’da Cumhur İttifakı paydaşları bir araya gelerek esnafı ziyaret etti. Cumhur İttifakı ortağı Partilerin Milletvekilleri, Belediye Başkanı ve İl Başkanları birlikte Çankırı’da esnafı ziyaret ederek birliktelik pozu verdiler. Yapılan esnaf ziyaretinde vatandaşların ilgisinin yoğun olduğu gözlemlendi. İttifak paydaşları 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi için Recep Tayyip Erdoğan’a vatandaşlardan destek istediler. Yapılan esnaf ziyaretine, AK […]
Genel - 21 Mayıs 2023 18:01 A A

Çankırı’da Cumhur İttifakı paydaşları bir araya gelerek esnafı ziyaret etti. Cumhur İttifakı ortağı Partilerin Milletvekilleri, Belediye Başkanı ve İl Başkanları birlikte Çankırı’da esnafı ziyaret ederek birliktelik pozu verdiler. Yapılan esnaf ziyaretinde vatandaşların ilgisinin yoğun olduğu gözlemlendi. İttifak paydaşları 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi için Recep Tayyip Erdoğan’a vatandaşlardan destek istediler.

Yapılan esnaf ziyaretine, AK Parti Grup Başkanvekili Av.Muhammet Emin Akbaşoğlu, MHP Milletvekili Pelin Yılık, AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, MHP İl Başkanı Ahmet Kurt, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Musali Cemal, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci katıldı.

Cumhur İttifakının Çankırı temsilcilerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 28 Mayıs’ta Çankırı’dan yüksek bir oy oranıyla Cumhurbaşkanı olarak seçilmesi için ortak hareket ederek çalışmalarını yoğunlaştırdıkları görüldü.

Genel - 18:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.