Açık
  • EURO
  • DOLAR

COFFEE LAB’DA YERİNİZ HAZIR

Dereli Group, Çankırı’daki hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Yunus AVM girişinde (Bankamatikler tarafında) yapımı tamamlanan Coffee Lab, düzenlenen törenle dualar açıldı. Hakan Dereli, Fatih Bahadır Dereli ve İsmail Barış Dereli kardeşler tarafından 2008 yılında aile şirketi olarak kurulan Dereli Grup’un işletmecisi olduğu Coffee Lab, grubun 15. işletmesi olarak halkımızın hizmetine sunuldu. Hakan Dereli, Fatih Bahadır […]
Çankırı - 4 Kasım 2023 11:05 A A

Dereli Group, Çankırı’daki hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Yunus AVM girişinde (Bankamatikler tarafında) yapımı tamamlanan Coffee Lab, düzenlenen törenle dualar açıldı. Hakan Dereli, Fatih Bahadır Dereli ve İsmail Barış Dereli kardeşler tarafından 2008 yılında aile şirketi olarak kurulan Dereli Grup’un işletmecisi olduğu Coffee Lab, grubun 15. işletmesi olarak halkımızın hizmetine sunuldu.

Hakan Dereli, Fatih Bahadır Dereli ve İsmail Barış Dereli kardeşlerin ev sahipliğinde yapılan açılış törenine Çankırı Valisi M. Fırat Taşolar, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çankırı Milletvekili Dr. Pelin Yılık, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen, İl Jandarma Komutanı Albay Yusuf Mutlu Genç, daire amirleri, STK ve siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Bünyesinde cafeler, restoranlar, çocuk eğlence merkezleri, sinemalar, kozmetik ve takı mağazaları gibi birçok işyeri bulunan Dereli Grup’un sadece Çankırı’da değil Ankara, Kırıkkale ve Konya’da da yatırımları bulunuyor. Sinemax Sinema Salonları ile Çankırı – Ankara – Kırıkkale ve Konya’da, MAX Çocuk Eğlence Merkezleri ile Çankırı – Ankara ve Kırıkkale’de, Cafemania ve Game House Genç Oyun Alanları ile Ankara’da, Karaköy Kumpircisi ile Kırıkkale’de, Arabica Cafe – Coffee Lab – Pasaport Pizza ve Çakır Kozmetik-Takı ile Çankırı’da halkımıza hizmet sunan ve aynı zamanda yüzlerce gencimize istihdam sağlayan Dereli Grup, bu yatırımlarına önümüzdeki yıllarda da devam edecek.

 

Çankırı - 11:05 A A
BENZER HABERLER