-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇOCUKLARIN YÜZLERİNDE GÜLÜMSEME GÖZLERİNDE UMUT IŞIĞI OLMAK İÇİN

Çankırı Çocukları Koruma Derneği’nin düzenlediği yardım gecesine katılan hanımlar doyasıya eğlendiler. Kimsesiz çocuklar için Dernek Başkanı Fatma Yıldırım ve ekibi tarafından düzenlenen gecede toplanan parayla çocuklara bayramlık elbiseler ve hediyeler alınacak. Çankırı Çocukları Koruma Derneği Başkanı Fatma Yıldırım ve ekibi düzenledikleri programlarla kimsesiz çocukların gözlerinde ışık olmaya devam ediyorlar. Dernek Yönetimi, Çankırı’da yardıma muhtaç durumda […]
Çankırı - 8 Temmuz 2022 10:28 A A

Çankırı Çocukları Koruma Derneği’nin düzenlediği yardım gecesine katılan hanımlar doyasıya eğlendiler. Kimsesiz çocuklar için Dernek Başkanı Fatma Yıldırım ve ekibi tarafından düzenlenen gecede toplanan parayla çocuklara bayramlık elbiseler ve hediyeler alınacak.

Çankırı Çocukları Koruma Derneği Başkanı Fatma Yıldırım ve ekibi düzenledikleri programlarla kimsesiz çocukların gözlerinde ışık olmaya devam ediyorlar. Dernek Yönetimi, Çankırı’da yardıma muhtaç durumda olan bütün çocuklara ulaşıncaya kadar yola devam diyor. Çocukların yüzlerinde gülümseme, gözlerinde umut ışığı olmak için bu yola çıktıklarını söyleyen Yıldırım ve ekibi, kimsesiz çocuklarımızı Kurban Bayramı’nda da boynu bükük bırakmak istemeyen, yüzlerini güldürmek isteyen Çankırı’lı hayırseverlerin de yardımlarını bekliyorlar.

Çankırı - 10:28 A A
BENZER HABERLER