14° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

ÇOCUKLARIMIZDAN GURURLANDIRAN ŞEHİTLİK ZİYARETİ

Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisine üye çocuklar, şehitlerimizi yâd etmek için “Şehitlik” ziyareti gerçekleştirdi. Milli ve manevi duygularla dolu minik yürekler, İdlib’ten gelen şehit haberleri üzerine ellerine Türk bayrağını alıp şehitliğin yolunu tuttu. Küçücük eller, vatanın ve milletinin ebedi varlığı ve bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden şehitler için dua etti. […]
Çankırı - 5 Mart 2020 17:59 A A

Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisine üye çocuklar, şehitlerimizi yâd etmek için “Şehitlik” ziyareti gerçekleştirdi.

Milli ve manevi duygularla dolu minik yürekler, İdlib’ten gelen şehit haberleri üzerine ellerine Türk bayrağını alıp şehitliğin yolunu tuttu. Küçücük eller, vatanın ve milletinin ebedi varlığı ve bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden şehitler için dua etti. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Rahat ve huzur içinde yaşayalım diye canlarını feda eden şehitlerimize karşı bizim de sorumluluklarımız var. Onların geride bıraktıkları tüm sevdikleri bizlere emanet. Çocuklarımız ise ailelerine, vatanına ve milletine faydalı bireyler olarak, aldıkları sorumlulukları çok çalışıp en iyi şekilde yerine getirerek şehitlerimize olan vefa borcumuzu bir nebze olsun ödeyeceklerdir.” dedi.

Çankırı - 17:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.