13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇOCUKLAR BELEDİYE’NİN KOKULU TAŞ ATÖLYESİNDE BULUŞTU

Çankırı Belediyesi Çocuk Meclisi, ara tatili Çankırı’da geçirecek çocuklar için kokulu taş yapımı atölye çalışması düzenledi. Çocukların etkinliğine katılan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, çocukların kokulu taşlardan yaptıkları özel tasarımlara yardımcı oldu. 2019–2020 eğitim öğretim yılının yarıyıl tatilini çocuklar için etkinliklere ayıran Çankırı Belediyesi, çocukların hayal dünyalarını yansıtmaları için kokulu taş atölye çalışması gerçekleştirdi. Belediyenin […]
Çankırı - 22 Ocak 2020 21:16 A A

Çankırı Belediyesi Çocuk Meclisi, ara tatili Çankırı’da geçirecek çocuklar için kokulu taş yapımı atölye çalışması düzenledi. Çocukların etkinliğine katılan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, çocukların kokulu taşlardan yaptıkları özel tasarımlara yardımcı oldu.

2019–2020 eğitim öğretim yılının yarıyıl tatilini çocuklar için etkinliklere ayıran Çankırı Belediyesi, çocukların hayal dünyalarını yansıtmaları için kokulu taş atölye çalışması gerçekleştirdi. Belediyenin 6. katındaki atölyede üç gün sürecek çalışmanın ilk gününde çocukların etkinliğine Başkan Esen de katıldı. Esen, kokulu taşlardan farklı figür çalışmalarında ve isme özel tasarımlarda çocuklara yardımcı oldu. Belediyenin yarıyıl tatil etkinliğine çocuklar kadar veliler de yoğun ilgi gösterdi.  

Çocuklardan Başkan Esen’e Jest

Belediye Çocuk Meclisinin kokulu taş yapımı atölye çalışmasına katılan çocuklar, etkinliğin ilk gününde tasarımlarına yardımcı olan Başkan Esen’e sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Esen’i makamında ziyaret eden öğrenciler, adının yazılı olduğu kokulu taştan yapılmış isimliği Başkan Amcalarına hediye etti. Çocukların ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Esen, “Yavrularımızın mutlu oldukları bir şehir hayalini gerçekleştirmek için buradayız. Onlara verdiğiniz mutluluğu, kat kat arttırarak size geri veriyorlar. Geleceğe yapılan en büyük yatırım, çocuklarımızın mutluluğuna ve huzuruna yaptığınız yatırımlardır. Hepsiyle gurur duyuyorum. Beni düşünerek kendi elleri ile yaptıkları hediye, makam odamızın en güzel yerini süsleyecek.”  diyerek çocuklara teşekkür etti.

Çankırı - 21:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.