Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇİVİTCİOĞLU TUZLU BAĞLARI TOKİ’DE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Çankırı Milletvekili Adayı Salim Çivitcioğlu Tuzlu Bağları TOKİ’de vatandaşlarla bir araya geldi. Çivitcioğlu Tuzlu Bağları TOKİ’de yaptığı seçim mitinginde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı. Milletvekili Adayı Çivitcioğlu, “Sizlerin her zaman hizmetkârı olabilmek için sizlerin her zaman hizmetkarı olabilmek için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Sizlerin derdi sizlerin sıkıntılarının çözmek için gece gündüz gayret sarfettik. […]
Genel - 7 Mayıs 2023 20:50 A A

AK Parti Çankırı Milletvekili Adayı Salim Çivitcioğlu Tuzlu Bağları TOKİ’de vatandaşlarla bir araya geldi. Çivitcioğlu Tuzlu Bağları TOKİ’de yaptığı seçim mitinginde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı.

Milletvekili Adayı Çivitcioğlu, “Sizlerin her zaman hizmetkârı olabilmek için sizlerin her zaman hizmetkarı olabilmek için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Sizlerin derdi sizlerin sıkıntılarının çözmek için gece gündüz gayret sarfettik. Bu anlamda önceki dönem belediye başkanımızın görevde olduğu sürece binin üzerinde konut burada ayağa kalktı. Burası çok güzel bir mahalle oldu. İnşallah bu mahalleyi daha güzelleştirmek, sizin burada daha rahat hayatının devam ettirebilmeniz için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Burada geçmiş zamanda bir afet yaşadık yağmurların çok yağmasıyla beraber. Bununla ilgili dere yatağını ıslah projemiz vardı bunu takip ettik yatırım programına aldırdık sizlerin vekaletiyle meclise gittiğimiz gün nihayete erdireceğiz. Buradan 2 3 ay öncesinde bir toplantı yaptık sorunlarınızı dinledik. Yapabileceğimiz konular hakkında gayret ediyoruz. Cezaevi gerisinde TOKİ konutlarının orada temelleri atılmaya devam ediyor. Makine kimyanın arkasına da TOKİ yapılıyor toplamda 712 konutluk bir TOKİ Çankırımıza tekraren hayırlı uğurlu olsun. Doğalgaz ile ilgili bir gelişme yaşadık. Kendi karasularımız içinde doğalgazımızı bulduk. 710 Milyar metreküp. Ve bu doğalgazımızı sisteme girdi. Bununla beraber de Cumhurbaşkanımız her daireye bir müjdesi oldu 1 ay doğalgazınız bizden 12 ayda 25 m3 bizden dedi. Burada yol ile ilgili bir çile çektiniz. Biz bu yol ile ilgili cezaevi önündeki yolun yapımı ile ilgili yol yapımında çile çektiniz. Biraz zaman geçti ama konforlu bir yol oldu. TOKİ’nin girişine kadar sizelere sıcak asfalt yol yapacağız Allah’ın izni ile. Üniversiteye çıkışının olduğu o kavşaktan itibaren oradaki parke taşların olduğu kısmı da gidişli gelişli olarak sıcak asfalt çalışması yapılacak. Cebimiz boş değil. İnşallah hizmetlerimizi devam ettireceğiz. Hizmetler noktasında takip ettiklerimiz var bitirdiklerimiz var elimizden geldiğince de devam edeceğiz bunu tamamlayacak olan yine biziz.” ifadelerine yer verdi.

Genel - 20:50 A A
BENZER HABERLER