13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇİVİTCİOĞLU KÖY KÖY DOLAŞIP SIKINTILARI YERİNDE DİNLİYOR

      Ak Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve beraberindeki heyetle birlikte Çankırı’daki köy ziyaretleri devam ediyor. Vatandaşlarla bir araya gelen Çivitcioğlu vatandaşların taleplerini dinleyerek, talepleri karşılama yönünde çalışmalara devam ediyor.        Ak Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu yaptığı açıklamada, “2019 da ilimizin tüm köylerini gezmiştik. Kendilerine hem işleri 6 ayda bir […]
Çankırı - 15 Haziran 2021 19:09 A A

      Ak Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve beraberindeki heyetle birlikte Çankırı’daki köy ziyaretleri devam ediyor. Vatandaşlarla bir araya gelen Çivitcioğlu vatandaşların taleplerini dinleyerek, talepleri karşılama yönünde çalışmalara devam ediyor. 

      Ak Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu yaptığı açıklamada, “2019 da ilimizin tüm köylerini gezmiştik. Kendilerine hem işleri 6 ayda bir muhtarlarımızla takip etme fırsatı için toplantı yapacağımızı hem de 2 sene sonra tekrar gelip selam vereceğimizi  söylemiştik. Sözümüzde durmanın mutluluğu ile köy ziyaretlerimizin devam ediyor. Bu yıl yağışların az olmasıyla birlikte çiftçilerimizi köylerinde ziyaret ederek yapabileceğimiz destekler hakkında istişarelerde bulunduk. Bizler ülkemizin, şehrimizin her kesiminde her köşesinde olan vatandaşlarımıza dokunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu süreçte yapılan yapılmaya devam etmekte olan projelerimizi de yerinde inceleme fırsatı buluyor köylülerimizle proje hakkında istişare ediyoruz. Şehrimiz kadim bir şehir. Anadolu insanının en temiz halde bulunduğu bu kadim şehri geliştirmek için herkesin fikrine ve desteğine ihtiyacımız var. Her bir vatandaşımızın yanında olduğumuzu tekrar ifade ediyorum.” dedi. 

Çankırı - 19:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.