-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇİVİTCİOĞLU: “GECEMİZ GÜNDÜZÜMÜZ ÇANKIRI”

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, AK Parti Çankırı İl Başkanı Abdulkadir Çelik ve AK Parti Çankırı Teşkilatı, Korgun Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle hazırlanan Yeni Ekonomi Modeli’ni anlatmak için yollara düşen Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve AK Parti Çankırı teşkilatı gece gündüz bilmeden millete hizmet etmeye devam ediyor. 1000 KİŞİLİK […]
Çankırı - 30 Aralık 2021 12:23 A A

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, AK Parti Çankırı İl Başkanı Abdulkadir Çelik ve AK Parti Çankırı Teşkilatı, Korgun Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle hazırlanan Yeni Ekonomi Modeli’ni anlatmak için yollara düşen Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve AK Parti Çankırı teşkilatı gece gündüz bilmeden millete hizmet etmeye devam ediyor.

1000 KİŞİLİK İSTİHDAM

Yaklaşık 1000 kişiden fazla kişiye istihdam sağlayan Korgun Organize Sanayi Bölgesi’nde işçilerle buluşan Çivitçioğlu ve İl Başkanı Çelik, her daim işçilerin yanında olduklarını, asgari ücretin artmasından sonra da piyasada indirimler olacağını belirterek her daim üretimin ve emekçinin destekçisi olduklarını söylediler.

İHRACAT VE ÜRETİMİN GÖZ BEBEĞİ

Çivitcioğlu; “Yeni Ekonomi Modelimiz ile birlikte birçok işlere imza attık. Ülkemiz ihracatında önemli rol oynayan emekçi kardeşlerimize çok teşekkür ederim. İnşallah Büyük Türkiye Yolunda durmadan, yorulmadan, usanmadan koşturacağız. Üretimde, ihracatta ve istihdamda rekora imza atmaya devam edeceğiz.” dedi.

Lotus Demir Döküm, Gürmak Demir yolu Bağlantı Elemanları Sanayi ve Ticaret A.Ş., Farika Tekstil, İşbir Yatak, Hatipoğlu Deri Sanayi, M Akaryakıt, MAG Metal, Set Solar firmalarını ziyaret eden Çivitçioğlu, firma sahiplerine ve çalışanlarına ülke ekonomisinin gelişmesine sağladıkları katkılarından dolayı teşekkür etti.

Çankırı - 12:23 A A
BENZER HABERLER