17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇİVİTCİOĞLU, BAŞKANLARLA BİRLİKTE BAKAN KURUM’U ZİYARET ETTİ

Çankırılı Belediye Başkanları tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum makamında ziyaret edilerek Çankırı için önemli yatırımlara imza atıldı. Çankırı AK Parti Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve beraberinde bulunan Belediye Başkanları ile yapılan ziyarette Çankırı ili için çeşitli yatırım ve hibeler alındı. AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, “Bizler ilimiz için gece gündüz fark etmeksizin çalışmaya […]
Çankırı - 23 Şubat 2021 11:56 A A

Çankırılı Belediye Başkanları tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum makamında ziyaret edilerek Çankırı için önemli yatırımlara imza atıldı. Çankırı AK Parti Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve beraberinde bulunan Belediye Başkanları ile yapılan ziyarette Çankırı ili için çeşitli yatırım ve hibeler alındı.

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, “Bizler ilimiz için gece gündüz fark etmeksizin çalışmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda hiç bir ayrım göstermeksizin Belediye Başkanlarımızla beraber Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’u ziyaret etti. Ziyaretimizde Bakanımız Çankırı için yapılması planlanan projelerin sözünü verdi. Şimdiden kıymetli hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyoruz. Bakanımıza yaptığımız ziyarette 8 belediyemize toplamda 8 milyon liraya yakın bir hibe ödeneği sağlandı. Bu hibenin yanı sıra ilçelerimizde ve ilimizde çeşitli araç ekipmanları, çevre düzenlemelerinin de sözünü aldık. İlimiz genelinde yapılması gereken ve planlanan bütün projelerin yakından takipçisi olacağız ve olmaya da devam ediyoruz. Bizler kıymetli gençlerimiz ve vatandaşlarımız için daha güzel bir Çankırı oluşturmak, bu kapsamda ilimizin ihtiyacı olan tüm yatırımları almak için çabalamaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Çankırı - 11:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.