Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇİLHAN: “HALKIMIZIN AK PARTİ’YE GÜVENİ DEVAM EDİYOR”

Çankırı AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından yürütülen ev ziyaretleri kapsamında üyelerle ve bir çok vatandaşla iletişim kurarak hem sorunlarını dinliyor hemde iletişimi koruyor. Çankırı AK Parti Kadın Kolları, Başkan Melike Çilhan ve Yönetim Kurulu tarafından organize edilen ev ziyaretlerinde halkın çeşitli sıkıntılarını dinleyerek çözüm üretme noktasında çabalıyor. Yapılan ev ziyaretlerine yönelik açıklamalarda bulunan AK […]
Çankırı - 12 Ocak 2020 23:15 A A

Çankırı AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından yürütülen ev ziyaretleri kapsamında üyelerle ve bir çok vatandaşla iletişim kurarak hem sorunlarını dinliyor hemde iletişimi koruyor.

Çankırı AK Parti Kadın Kolları, Başkan Melike Çilhan ve Yönetim Kurulu tarafından organize edilen ev ziyaretlerinde halkın çeşitli sıkıntılarını dinleyerek çözüm üretme noktasında çabalıyor.

Yapılan ev ziyaretlerine yönelik açıklamalarda bulunan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan, “Üyelerimizin tamamıyla ve Cumhurbaşkanı’mızın selamıyla ailelerimizi evlerinde ziyaret ediyoruz. Hasbihal ederek görüş ve taleplerini dinliyoruz. Olumlu bir şekilde dönüş alıyoruz. Mümkün olduğunda her gün 2-3 aileyi ziyaret ediyoruz. Ailelerimizin taleplerini ilgili kurum ve kuruluşlara ileterek elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz, genelde şahsi sıkıntıları ya da Sayın Cumhurbaşkanımıza olan sevgilerini dile getiriyorlar. Halkımızın halâ AK Parti’ye güveni devam ediyor. Bu tarz çalışmalarla hem halkımızla iç içe olabilmek, hem de iletişimimizi sürekli devam ettirebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yönetim kurulundan oluşan 4’er kişilik ekiplerimizle gitmeden önce arıyoruz ve müsaitler ise ziyaretlerine gidiyoruz. Yapılan ve yapmayı düşündüğümüz icraatlardan bahsediyoruz. Üyelerimizle hem evlerinde ziyaret ederek hemde sürekli telefonda konuşarak iletişimimizi sürekli devam ettiriyoruz. Kadınlarımızla her zaman birlik beraberlik içerisinde olduğumuzu ifade ediyoruz. Bu şekilde çalışmalarımızı sürmeye devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Çankırı - 23:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.