29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

CEZAEVLERİNDEN TAHLİYELER SÜRÜYOR

Koronavirüs tedbirleri kapsamında TBMM’de kabul edilen Ceza İnfaz Düzenlemesi’nin yürürlüğe girmesinin ardından cezaevlerinden tahliyeler başladı. Düzenleme kapsamında Çankırı E Tipi Kapalı Cezaevi’nden de bu hafta 60’ın üzerinde hükümlü ve tutuklunun cezaevindeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından otobüslerle Çankırı ve diğer illere tahliye edildiği öğrenildi. Tahliye edilen hükümlü ve tutukluların Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü ekiplerince Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri […]
Çankırı - 17 Nisan 2020 21:55 A A

Koronavirüs tedbirleri kapsamında TBMM’de kabul edilen Ceza İnfaz Düzenlemesi’nin yürürlüğe girmesinin ardından cezaevlerinden tahliyeler başladı.

Düzenleme kapsamında Çankırı E Tipi Kapalı Cezaevi’nden de bu hafta 60’ın üzerinde hükümlü ve tutuklunun cezaevindeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından otobüslerle Çankırı ve diğer illere tahliye edildiği öğrenildi.

Tahliye edilen hükümlü ve tutukluların Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü ekiplerince Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında sağlık kontrolleri yapıldıktan sonra tahliye işlemleri gerçekleştirildiği de gelen bilgiler arasında.

Çankırı - 21:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.