16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

CEVDET BAŞAĞA: “NİCE 34. AHİLİK VE YÂRAN HAFTALARINA”

Çankırı Merkez Yâran Meclisi Başağası Cevdet Demirhan, içinde bulunduğumuz Ahilik ve Yâranlık Haftası’nı kutladı. Açıklamasında Ahilik ve Yâranlığın önemine de kısaca değinen Cevdet Başağa şunları söyledi: “Türk kültürünün önemli bir parçası olan, birlik, beraberlik ve kardeşlik gibi önemli değerleri içerisinde barındıran, meslek etiğinin ve çalışma ahlâkının temelini oluşturan, Ahilik ve Yâran geleneğini yaşatan bütün Yâran […]
Çankırı - 18 Eylül 2021 20:34 A A

Çankırı Merkez Yâran Meclisi Başağası Cevdet Demirhan, içinde bulunduğumuz Ahilik ve Yâranlık Haftası’nı kutladı. Açıklamasında Ahilik ve Yâranlığın önemine de kısaca değinen Cevdet Başağa şunları söyledi:

“Türk kültürünün önemli bir parçası olan, birlik, beraberlik ve kardeşlik gibi önemli değerleri içerisinde barındıran, meslek etiğinin ve çalışma ahlâkının temelini oluşturan, Ahilik ve Yâran geleneğini yaşatan bütün Yâran büyüklerimin ve küçüklerimin Ahilik ve Yâran haftasını tebrik ederim. Böylesine önemli bir geleneği yaşatan bütün herkese sevgi ve saygılarımı sunarım.

Nice 34. Ahilik ve Yâran haftalarına… Sağlıcakla…”

Çankırı - 20:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.