Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇERKEŞ’TE YOLLARIN YÜZDE DOKSANI YAPILDI

Sezon başında Çerkeş Belediyesi tarafından başlatılan sıcak, soğuk asfalt serimi ve kilit parke çalışmasıyla Çerkeş’teki yol sorununun yüzde 90’lık bir kısmı tamamlandı. Çerkeş’te alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda asfalt ve kilit parke çalışmasının sözünü veren Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, verdikleri sözü yerine getirdiklerini söyledi. Her yıl kilit parke ve asfalt çalışması yaptıklarını söyleyen […]
Çankırı - 20 Kasım 2023 16:32 A A

Sezon başında Çerkeş Belediyesi tarafından başlatılan sıcak, soğuk asfalt serimi ve kilit parke çalışmasıyla Çerkeş’teki yol sorununun yüzde 90’lık bir kısmı tamamlandı.

Çerkeş’te alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda asfalt ve kilit parke çalışmasının sözünü veren Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, verdikleri sözü yerine getirdiklerini söyledi. Her yıl kilit parke ve asfalt çalışması yaptıklarını söyleyen Başkan Sopacı, “Bu yıl 50 bin metrekare kilitli parke taşı ile 10 bin metre bordür taşı döşedik. Yeni yerleşim yerlerinde açtığımız yollara 25 kilometre statik asfalt serdik. Bunun yanında 12 bin ton civarında sıcak asfaltı cadde ve sokaklarımızla buluşturduk. Sezon sonu olması itibariyle sıcak asfalt serim çalışmalarımızın sonu geldik. Havaların ısınmasıyla birlikte asfalt çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Asfalt çalışmalarını izleyen mahalle sakinleri ise Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı’ya teşekkür etti.

Çankırı - 16:32 A A
BENZER HABERLER