13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇERKEŞ’TE FUHUŞ OPERASYONU

Çerkeş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, gelen bir ihbar üzerine düzenledikleri fuhuş operasyonunda 3 kişi gözaltına alınırken, yabancı uyruklu iki kişi sınırdışı edildi. Gelen bir ihbarı değerlendiren İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları istihbarat ve araştırmalar sonucunda Çekirge Elif lakaplı Elif D.nin evinde fuhuş yaptırıldığını tespit etti. Şahsın evine akşam saatlerinde yapılan operasyonda Elif D. “fuhuşa teşvik, […]
Çankırı - 14 Mart 2020 13:07 A A

Çerkeş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, gelen bir ihbar üzerine düzenledikleri fuhuş operasyonunda 3 kişi gözaltına alınırken, yabancı uyruklu iki kişi sınırdışı edildi.

Gelen bir ihbarı değerlendiren İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları istihbarat ve araştırmalar sonucunda Çekirge Elif lakaplı Elif D.nin evinde fuhuş yaptırıldığını tespit etti. Şahsın evine akşam saatlerinde yapılan operasyonda Elif D. “fuhuşa teşvik, aracılık ve zorlama” suçlarından gözaltına alındı. Operasyon anında evde bulunan 2 yabancı uyruklu kadın ve müşteri olduğu belirlenen 2 erkek şahıs ta Elif D. ile birlikte gözaltına alındı.

Çekirge Elif lakaplı Elif D. Emniyet’teki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilirken, yabancı uyruklu 2 kadın da sınırdışı edildi.

Çankırı - 13:07 A A
BENZER HABERLER