Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇERKEŞ’TE ÇIKAN YANGINDA BİR KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Çerkeş’te bu geceyarısı çıkan yangında bir işyerinde dumandan zehirlenen bir kişi ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Çerkeş Küçük Sanayi Sitesi’nde bulunan bir mobilya imalathanesinde gece saat 01:30 civarında çıkan ve henüz nedeni belirlenemeyen yangına itfaiye, sağlık ve polis ekipleri anında müdahale etti. Yangın itfaiye ekiplerinin yoğun uğraşıları sonucu diğer işyerlerine […]
Çankırı - 28 Mayıs 2020 20:43 A A

Çerkeş’te bu geceyarısı çıkan yangında bir işyerinde dumandan zehirlenen bir kişi ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

Çerkeş Küçük Sanayi Sitesi’nde bulunan bir mobilya imalathanesinde gece saat 01:30 civarında çıkan ve henüz nedeni belirlenemeyen yangına itfaiye, sağlık ve polis ekipleri anında müdahale etti. Yangın itfaiye ekiplerinin yoğun uğraşıları sonucu diğer işyerlerine sıçramadan söndürülürken yangın sırasında içeride olduğu belirlenen Murat Uyanık (26) isimli işçi içeriden baygın olarak çıkarıldı.

112 Acil ekiplerinin olay yerinde yaptığı ilk müdahalenin ardından Çerkeş Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Murat Uyanık, doktorların tümçabalarına rağmen hayata veda etti. Uyanık’ın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Ankara Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

İddiaya göre olay günü Murat Uyanık, işyeri sahibi Erkan K. ile birlikte saat 23:00’a kadar işyerinde çalıştı. Daha sonra birlikte işyerini kapatarak evlerine gittiler, ancak Murat Uyanık yaklaşık bir saat sonra işyerine geri geldi ve çatı katında uykuya daldı. Ardından çıkan yangında da maalesef hayatını kaybetti.

Çankırı - 20:43 A A
BENZER HABERLER