Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇERKEŞ’Lİ GENÇ ÖĞRETMEN MEMLEKETİNDE TOPRAĞA VERİLDİ

23 Ocak Pazar günü Tekirdağ’dan Antalya’ya gitmekte olan yolcu otobüsü, İstanbul – Ümraniye Kuzey Çevre Otoyolu’nda şarampole uçmuş, biri otobüs şoförü olmak üzere 3 kişiye mezar olmuştu. Kaza sırasında otobüste bulunan Çerkeş’li genç öğretmen Uğur Gökner hayatını kaybederken eşi  Funda Gökner kazadan yaralı olarak kurtulmuştu. Van Erciş’te görev yaparken yaklaşık 1 buçuk yıl önce eş […]
Çankırı - 25 Ocak 2022 21:20 A A

23 Ocak Pazar günü Tekirdağ’dan Antalya’ya gitmekte olan yolcu otobüsü, İstanbul – Ümraniye Kuzey Çevre Otoyolu’nda şarampole uçmuş, biri otobüs şoförü olmak üzere 3 kişiye mezar olmuştu. Kaza sırasında otobüste bulunan Çerkeş’li genç öğretmen Uğur Gökner hayatını kaybederken eşi  Funda Gökner kazadan yaralı olarak kurtulmuştu.

Van Erciş’te görev yaparken yaklaşık 1 buçuk yıl önce eş durumundan tayinle Tekirdağ – Saray ilçesindeki bir ilkokulda göreve başlayan öğretmen Uğur Gökner’in cenazesi bugün Çerkeş Merkez’de bulunan Sultan 4. Murat Camii’nde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrasında, Köyüstü Aile Kabristanı’nda gözyaşları içinde toprağa verildi.

Genç öğretmen Uğur Gökner’le birlikte 3 kişinin hayatını kaybettiği otobüste yolculuk eden ve kazadan yaralı olarak kurtulan Gökner’in eşi Funda Gökner’in ise ayağının kırık olduğu ve tedavisinin devam ettiği bildirildi.

Olay 18 ailesi olarak genç öğretmenimize Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

 

Çankırı - 21:20 A A
BENZER HABERLER