reklam
reklam
DOLAR31,2279% 0.07
EURO33,9151% 0.08
STERLIN39,6072% 0.13
FRANG35,4782% -0.12
ALTIN2.037,53% -0,15
BITCOIN1.968.8307.357
reklam

ÇERKEŞ BELEDİYESİ KÜLTÜR MERKEZİ GELENEKSEL HALK İFTARINDA DOLDU TAŞTI

Yayınlanma Tarihi : Google News
ÇERKEŞ BELEDİYESİ KÜLTÜR MERKEZİ GELENEKSEL HALK İFTARINDA DOLDU TAŞTI
reklam

Çankırı’nın Çerkeş ilçesinde Geleneksel Halk İftarı yoğun katılımla gerçekleşti. Çerkeş Belediyesi’nin düzenlediği geleneksel halk iftarına yaklaşık 4 bin kişi katıldı.

Yeni hizmete açılan Kültür Merkezinin 2 salonu ve fuaye alanı doldu. Çerkeşlilerin aynı sofrada iftar açtığı programda, ilahiler söylendi.
Programa Kültür Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Ak Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, Çerkeş Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, Atkaracalar Belediye Başkanı Harun Oflaz, Saçak Belediye Başkanı Ramazan Yarım, Çardaklı Belediye Başkanı Osman Yılmaz, Şehit ve Gazi aileleri ile çok sayıda Çerkeşli vatandaşlar katıldı.

Sopacı, vatandaşlarla gönül sofrasında birlikte oruç açmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı iftardan sonra yaptığı konuşmada, “Mübarek Ramazan ayında birlik beraberlik adına düzenlediğimiz iftar soframıza hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz. Allah tuttuğumuz oruçları, yaptığımız duaları kabul etsin. Böyle bir akşamda sizlerle bir arada olmaktan onur duyuyorum. İlçemizde devam eden çalışmalarımız hepinizin malumu. AK Parti’li bir belediye başkanı olarak yapmış olduğumuz her çalışmada bizden desteğini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çankırı Milletvekillerimiz Sn. Muhammed Emin Akbaşoğlu ve Sn.Salim Çivitçioğlu beye şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum. Katılımınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, hayırlı Ramazanlar diliyorum. Mevlam dirliğimizi birliğimizi bozmasın” dedi.

İftar programı hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.

reklam

YORUM YAP