Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇERKEŞ BELEDİYESİ 150. YAŞINI RESİM VE FOTOĞRAF YARIŞMASIYLA KUTLUYOR

Çerkeş Belediyesi’nin 150. kuruluş yıldönümü ve 2020 Sultan IV. Murat Han Yılı etkinlikleri kapsamında, İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerini kapsayan “Bir Çocuğun Kaleminden Çerkeş” konulu resim yarışması ve ” Bir Çocuğun Gözünden Çerkeş” konulu fotoğraf yarışması düzenlenecektir. Her iki yarışmada da ortak tema Çerkeş olacak, resim ve fotoğraflar Çerkeş Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler […]
Çankırı - 11 Mart 2020 18:08 A A

Çerkeş Belediyesi’nin 150. kuruluş yıldönümü ve 2020 Sultan IV. Murat Han Yılı etkinlikleri kapsamında, İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerini kapsayan “Bir Çocuğun Kaleminden Çerkeş” konulu resim yarışması ve ” Bir Çocuğun Gözünden Çerkeş” konulu fotoğraf yarışması düzenlenecektir.

Her iki yarışmada da ortak tema Çerkeş olacak, resim ve fotoğraflar Çerkeş Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne teslim edilecektir. Fotoğraf yarışmasına katılacak fotoğraflar dijital olarak, resim yarışmasına katılacak resimler ise 25×35 cm. ebatlarında hazırlanmış olarak elden teslim edilecektir.

Çankırı - 18:08 A A
BENZER HABERLER