17° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇERKEŞ BELEDİYE BAŞKANI HASAN SOPACI’NIN EN BÜYÜK PROJESİ GERÇEK OLUYOR

Çerkeş ilçemizin çalışkan Belediye Başkanı Hasan Sopacı, en büyük projemiz dediği Yeni Çarşı Projesi’nde ihale aşamasına gelindiğini açıkladı. Çerkeş halkının bütün ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan proje 3 etap halinde yapılacak. Proje tamamlandığında Çerkeş’in çehresini değiştirecek ve ilçeyi modern bir şehir haline getirecek. Yaptığı açıklamada, projenin 7 yıllık bir çalışmanın sonunda ihale aşamasına geldiğini anlatan Başkan Sopacı […]
Çankırı - 21 Haziran 2021 22:21 A A

Çerkeş ilçemizin çalışkan Belediye Başkanı Hasan Sopacı, en büyük projemiz dediği Yeni Çarşı Projesi’nde ihale aşamasına gelindiğini açıkladı. Çerkeş halkının bütün ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan proje 3 etap halinde yapılacak. Proje tamamlandığında Çerkeş’in çehresini değiştirecek ve ilçeyi modern bir şehir haline getirecek.

Yaptığı açıklamada, projenin 7 yıllık bir çalışmanın sonunda ihale aşamasına geldiğini anlatan Başkan Sopacı şunları söyledi:

“İlçemizin vizyon projelerinden birisi, hayalimiz olan Yeni çarşı ve sosyal donatı yapım işi, TOKİ kanalıyla ihale ediliyor.
-134 Konut
– 46 işyeri
-Kapalı ürün pazarı (içinde 14 dükkan, balık pazarı, soğuk hava depoları ve sebze pazarının da bulunduğu)
-Belediye hizmet binası
-İtfaiye binası
-Yeraltı otoparkı
-Şehir meydanı ve çevre düzenleme işi ihalesi 11 Ağustos 2021 tarihinde yapılıyor.

İlçemizi geleceğe hazırlayacak olan, 2014 yılından bu yana yoğun mesai harcadığımız bu büyük proje de bizlerden desteğini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Çevre ve şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a, grup başkanvekilimiz Sayın M.Emin Akbaşoğlu’na, değerli milletvekilimiz Sayın Salim Çivitcioğlu’na, TOKİ Başkanımız sayın Ömer Bulut’a, vizyon projemizin hazırlanmasına yardımcı olan kıymetli abim Prof. Dr. Kamil Eren ‘e çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca çalışmalarımız sürecinde önerileri ile destek olan yakın çalışma arkadaşlarıma, dualarıyla her zaman yanımızda hissettiğimiz tüm Çerkeş’li Hemşehrilerime en kalbi ve derin sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.

Rabbim utandırmasın tamamına erdirsin .
Hayırlı uğurlu olsun.”

Çankırı - 22:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.