14° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

CENAZEYE GELİRKEN KAZA YAPTILAR

İstanbul’dan Çankırı’ya bir yakınlarının cenazesine katılmak üzere yola çıkanları taşıyan yolcu otobüsü kayganlaşan yolda virajı alamayarak yan yattı. Kazada 34 kişi yaralandı. Kaza sabah 07.00 sularında Kurşunlu Korgun Yolu’nda Kurşunlu çöplüğünü geçer geçmez meydana geldi. İğdir köyü yönüne gitmekte olan, Cemil Güney’in kullandığı, Ümraniye Belediyesine ait 34 VN 2677 plakalı yolcu otobüsü, Kurşunlu çöplüğünü geçtikten sonra […]
Çankırı - 18 Ekim 2019 11:37 A A

İstanbul’dan Çankırı’ya bir yakınlarının cenazesine katılmak üzere yola çıkanları taşıyan yolcu otobüsü kayganlaşan yolda virajı alamayarak yan yattı. Kazada 34 kişi yaralandı.

Kaza sabah 07.00 sularında Kurşunlu Korgun Yolu’nda Kurşunlu çöplüğünü geçer geçmez meydana geldi. İğdir köyü yönüne gitmekte olan, Cemil Güney’in kullandığı, Ümraniye Belediyesine ait 34 VN 2677 plakalı yolcu otobüsü, Kurşunlu çöplüğünü geçtikten sonra kayganlaşan yolda virajı alamayarak devrildi.

Devrilen otobüste 2 si şoför, 35 i yolcu toplam 37 kişi bulunduğu, bu 37 kişiden 34 ünün yaralı olduğu, yaralı yolculardan durumu ciddi olan Mevlüt Ata, Ayten Ölmez ve Nurten Yeter’in Ankara’ya sevk edildiği, 23 yolcunun tedavisinin halen Çankırı Devlet Hastanesi’nde devam ettiği, diğer hafif yaralı yolcuların da olay yerine gelen 112 sağlık ekiplerince olay yerinde ilk yardım ve tedavilerinin yapıldığı da gelen bilgiler arasında.

Çankırı - 11:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.