reklam
reklam
DOLAR31,3677% 0.42
EURO34,0595% 0.51
STERLIN39,7661% 0.47
FRANG35,5200% 0.53
ALTIN2.100,98% 2,34
BITCOIN1.955.695-0.776
reklam

CEMİLE MUHTARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Yayınlanma Tarihi : Google News
CEMİLE MUHTARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
reklam

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Cemile Eskisucu, mahallesinde ikamet eden ve maddi durumu iyi olmayan işitme engelli bir çocuk için küçük bir yardım kampanyası başlattı. Aynı zamanda 39 yıldır Çankırı’ya hizmet veren Kristal Pet Shop’un da sahibi olan Muhtar Cemile Eskisucu, küçük çocuk için başlattığı yardım kampanyasını kısa sürede tamamladı ve gerekli işitme cihazının parasını toplayarak çocuğun yeniden duyabilmesi için çok büyük bir katkı sağlamış oldu.

Muhtar Cemile Eskisucu, konu hakkında yaptığı sosyal medya paylaşımında, “Mahallemde % 90 işitme engeli bulunan çocuğumuza ses olabilmenin mutluluğunu yaşıyorum. Çocuklarımıza umut dolu yarınları yaşatabilmek adına işitme cihazı ihtiyacı olan yavrumuza el uzatan destek veren yardımlarını esirgemeyen herkese canı gönülden teşekkür ederim.” demişti.

Olay 18 İnternet Haber Sitemize yaptığı açıklamada ise çocuğu ve ailesini yakından tanıdığını, çocuğun duyamadığı için okula da gidemediğini, ailenin kendisinden yardımcı olmasını istediğinde bunu seve seve kabul ettiğini belirtti. Kampanyayı aile, eş-dost, müşteri, toptancı ve yakın çevresindeki yardımsever insanlar sayesinde çabucak tamamladığını ve çocuğun artık duyabildiği için ilkokula kaydının yapıldığını sözlerine ekleyen Muhtar Cemile Eskisucu, Çankırı halkının gerçekten çok yardımsever hayırsever olduğunu, bu tür kampanyalara duyarsız kalmadığını, bundan sonra da bu tür faaliyetler içinde bulunmaktan mutluluk duyacağını söyledi.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.