Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

CEM UZAN’IN PAYLAŞIMI ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Daha önce yaptığı paylaşımda “Uzan Ailesi’ne kurulan kumpasın sorumlusu hırsızlar, Ali Babacan ve Abdüllatif Şener’dir” diyerek dönemin bakanlarını suçlayan Genç Parti eski Genel Başkanı Cem Uzan, son paylaşımında tüm dikkatleri üzerine çekti. Uzun yıllar yurt dışında yaşadıktan sonra Türkiye’ye dönüş hazırlığında olan Cem Uzan, sosyal medyadaki son paylaşımında “Türkiye’nin en gizli Fetöcüsü Ahmet Necdet Sezer. […]
Genel - 7 Aralık 2019 18:36 A A

Daha önce yaptığı paylaşımda “Uzan Ailesi’ne kurulan kumpasın sorumlusu hırsızlar, Ali Babacan ve Abdüllatif Şener’dir” diyerek dönemin bakanlarını suçlayan Genç Parti eski Genel Başkanı Cem Uzan, son paylaşımında tüm dikkatleri üzerine çekti.

Uzun yıllar yurt dışında yaşadıktan sonra Türkiye’ye dönüş hazırlığında olan Cem Uzan, sosyal medyadaki son paylaşımında “Türkiye’nin en gizli Fetöcüsü Ahmet Necdet Sezer. Devamı gelecek…” dedi. Bu paylaşımıyla sosyal medyayı karıştıran Uzan’a kimi kullanıcılar destek verirken kimileri de tepki gösterdi.

1960 Adapazarı doğumlu olan Cem Uzan, Türkiye’nin ilk özel televizyonu Star Tv’nin de kurucusudur. 2002 yılında Genç Parti’yi kurarak girdiği siyaset hayatında, ilk girdiği seçim olan 2002 Genel Seçimleri’nde % 7.25 oy alarak büyük bir başarı yakalamıştır.

Ancak 2. Ergenekon iddianamesinde darbeye teşvikle suçlanan Cem Uzan, halen siyasi sığınma talebini kabul eden Fransa’da yaşamakta olsa da “Cumhurbaşkanlığı yarışına katılmak için sokağa çıkıp demokratik seçenek yaratacağım” diyerek yakın bir tarihte Türkiye’ye döneceği sinyallerini vermektedir.

Genel - 18:36 A A
BENZER HABERLER