11° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇELİK: “TOKİ ÇALIŞMALARI İÇİN BİZ HAZIRIZ”

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve 25., 26. Dönem Aydın Milletvekili Av. Abdurrahman Öz, Çankırı’da AK Partili Belediye Başkanları ile bir araya geldi. Çankırı İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda konuşan Öz, Cumhur İttifakı’nın devam eden çalışmalarına ve İttifak’a verilen desteklere ilişkin açıklamalarda bulundu. Konuşmasında özellikle Cumhur İttifakı’na bağlılıklarına dikkat çeken Öz, “Belediye Başkanlarımızla […]
Çankırı - 11 Nisan 2022 20:47 A A

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve 25., 26. Dönem Aydın Milletvekili Av. Abdurrahman Öz, Çankırı’da AK Partili Belediye Başkanları ile bir araya geldi. Çankırı İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda konuşan Öz, Cumhur İttifakı’nın devam eden çalışmalarına ve İttifak’a verilen desteklere ilişkin açıklamalarda bulundu.

Konuşmasında özellikle Cumhur İttifakı’na bağlılıklarına dikkat çeken Öz, “Belediye Başkanlarımızla 3 yılı geride bıraktık. Bizim Belediyecilik anlayışımızda hep yol açıcı ve vizyon projeler yer alıyor.” ifadelerini kullandı. İlçe yatırımlarını yakından takip ettiğini de dile getiren Öz, “8 ilçe, 3 belde belediye başkanımızın yaptıkları yatırımları yakından takip ediyoruz. Doğal gaz projeleri, TOKİ projeleri, sanayi ve yatırım projeleri, alt ve üst yapı çalışmaları ilçelerimizde hız kesmeden devam ediyor.” dedi.

Çankırı’ya yapılan yatırımlara ilişkin gösterdikleri çaba ve emek için Çankırı Milletvekilleri ve İl Başkanı’na teşekkür eden Öz, 2023 seçimlerine dikkat çekerek “Belediyecilik AK Parti’nin işidir. 2023’e giden yolda yapacağımız hizmetlerle bunu bir kez daha göstereceğiz.” şeklinde konuştu.

Toplantıda konuşan AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik ise Cumhur İttifakı Belediyelerine verdikleri desteklerle ilgili konuşarak, Başta Çankırı Belediyesi olmak üzere “11 ilçe ve 3 Belde Belediye Başkanımızın bütün talep ve projelerine vekillerimizle ile öncü oluyoruz. Yeri geliyor Bakanlıklardan çıkmıyoruz ve yatırımları şehrimize kazandırıyoruz.” ifadelerini kullandı.

TOKİ ÇALIŞMALARI İÇİN BİZ HAZIRIZ

Çankırı’da büyük bir kitlenin sabırsızlıkla beklediği TOKİ projesine ilişkin de konuşan Başkan Çelik, “İlçelerimizde TOKİ konutları ile ilgili çalışmaları Belediye Başkanlarımızın ısrarlı takipleri neticesinde kısa sürede başlaması sağlanmıştır. Çankırı Merkezde de konuta olan ihtiyacı biliyoruz. İlimizdeki konut ihtiyacı nedeniyle kiralar çok yükseldi. Bizler Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Esen’in Ankara’daki eli ve kolu olmaya her zaman hazırız. Kendisi ile birlikte en kısa zamanda Ankara’ya bir çıkarma yaparak TOKİ çalışmalarının bir an önce başlaması için hep birlikte hareket etmeye hazırız.” dedi.

Çankırı meydan projesi ile ilgili de konuşan Başkan Çelik, “Söz konusu meydan, Cumhur İttifakı’nın ortakları AK Parti ve MHP Genel Merkezleri’nin görüşmeleri ve yoğun çabaları neticesinde Çankırı Belediyemize kazandırılmıştır. Malum olduğu üzere Meydan projesi bizim dönemimizden bu yana yapılması gündemde olan bir projedir. Belediyecilikte süreklilik esastır ve meydanın Şehrimize kazandırılması Cumhur İttifakı sayesinde gerçekleşmiştir. Bizlerde meydan projesinde Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Esen’in destekçisi olduğumuzu belirtiyor, meydan projesinin en kısa zamanda tamamlanması hususunda konunun yakın takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz. Meydan Projesi Şehrimize ve Çankırı Belediyemize hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

Çankırı - 20:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.