20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇELİK: “SİZLER ÜLKEMİZİN VE GELECEĞİMİZİN TEMİNATISINIZ”

AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik yeni eğitim öğretim yılı için bir mesaj yayımladı. AK Parti İl Başkanı Çelik,  “Sizler bugünün küçükleri yarının büyüklerisiniz. Hedefleriniz idealleriniz her zaman yüksek olsun” dedi. Çelik yayımladığı mesajda, ” 2022- 2023 Eğitim Öğretim yılında eğitim hayatına başlangıç yapan, yeni sınıflarına, yeni okullarına başlayan sevgili gençler, sizler bugünün küçükleri […]
Genel - 10 Eylül 2022 21:58 A A

AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik yeni eğitim öğretim yılı için bir mesaj yayımladı. AK Parti İl Başkanı Çelik,  “Sizler bugünün küçükleri yarının büyüklerisiniz. Hedefleriniz idealleriniz her zaman yüksek olsun” dedi.

Çelik yayımladığı mesajda, ” 2022- 2023 Eğitim Öğretim yılında eğitim hayatına başlangıç yapan, yeni sınıflarına, yeni okullarına başlayan sevgili gençler, sizler bugünün küçükleri yarının büyüklerisiniz. Eğitim hayatınız boyunca her zaman hedefleriniz ve idealleriniz yüksek olsun. Sizler, yarınların valisi, bürokratları, siyasileri ve iş adamları olacaksınız. Sizlerden beklentimiz büyük. Sizler ülkemizin ve geleceğimizin teminatısınız. Varlığınız bizlere güç veriyor. Sayın Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde eğitimde bir çok yenilik yapıldı. Akıllı tabletler, akıllı tahtalar, interaktif sınıflar, laboratuvarlar ve bir çok alanda yeniliklere imza atıldı. Yapılan yeniliklerin karşılığını sizler eğitim konusunda kendinizi geliştirerek bilimde ilimde her zaman bir adım daha önde olmalısınız. Bu dilek ve temennilerle yeni eğitim öğretim yılının tüm öğretmen ve öğrencilere hayırlı olmasını temenni ederim.” İfadelerine yer verdi.

Genel - 21:58 A A
BENZER HABERLER