13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇELİK: “BİR KURBAN BAYRAMINA DAHA ULAŞMANIN HUZURUNU HEP BİRLİKTE YAŞIYORUZ”

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutladı. İl Başkanı Çelik yayınladığı mesajında, “Toplumsal birlikteliğin samimiyetle yaşandığı, ortak değerlerimizin hatırlandığı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın huzurunu hep birlikte yaşıyoruz. Küskün ve dargınları barıştıran, umutları canlandıran, tüm İslam alemini kaynaştıran ve bütünleştiren bayramlar, sosyal huzurumuzu da […]
Çankırı - 19 Temmuz 2021 21:59 A A

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutladı.

İl Başkanı Çelik yayınladığı mesajında, “Toplumsal birlikteliğin samimiyetle yaşandığı, ortak değerlerimizin hatırlandığı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın huzurunu hep birlikte yaşıyoruz. Küskün ve dargınları barıştıran, umutları canlandıran, tüm İslam alemini kaynaştıran ve bütünleştiren bayramlar, sosyal huzurumuzu da pekiştiren manevi değeri yüksek olan anlamlı günlerdir. Bayramlarımız, millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin ve aramızdaki bağları geliştirmenin de vesilesidir. Dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu ve ferdi sevinçlerin müşterek mutluluklara dönüştüğü bu müstesna bayram günleri, daha çok kaynaşmak için önemli birer fırsattır. Bu anlamda bütün kırgınlıklarımızı ve dargınlıklarımızı unutarak kardeşçe kucaklaşmalı ve bayram sevincini hep beraber yaşamalıyız. Bu süreçte dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Korona virüsle mücadele kapsamında bir sonraki bayramı büyüklerimizin elleri, küçüklerimizin gözleri öpebilmemiz için olabildiğince maske kurallarına uyalım. Henüz aşı olmamış vatandaşlarımızdan istirhamımız en kısa süre içerisinde aşılarını olmalarını istiyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle bütün İslam Aleminin Kurban Bayramlarını tebrik ediyor, bu bayramın bütün insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.“ dedi.

Çankırı - 21:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.