21° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇAYYOLU SOKAKTA KALDIRIMLAR YENİLENDİ

Çankırı Belediyesi, Büyük Otel ile DSİ köprüleri arasında kalan Çayyolu Sokak’ta başlattığı kaldırım yenileme çalışmalarını tamamladı. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Tatlıçay 3. etap çalışmaları kapsamında çay kesit büyütme ve bir metre yüksekliğinde yaklaşık 400 metrelik beton perde uygulama çalışmalarını gerçekleştirdi. Ekipler, perde üzeri korkuluk çalışmasına devam ediyor. Proje kapsamında Tatlıçay’ın çay kesiti arttırılarak sel […]
Çankırı - 27 Eylül 2021 20:59 A A

Çankırı Belediyesi, Büyük Otel ile DSİ köprüleri arasında kalan Çayyolu Sokak’ta başlattığı kaldırım yenileme çalışmalarını tamamladı.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Tatlıçay 3. etap çalışmaları kapsamında çay kesit büyütme ve bir metre yüksekliğinde yaklaşık 400 metrelik beton perde uygulama çalışmalarını gerçekleştirdi. Ekipler, perde üzeri korkuluk çalışmasına devam ediyor. Proje kapsamında Tatlıçay’ın çay kesiti arttırılarak sel riski azaltıldı. Bölgedeki çalışmalar kapsamında; Büyük Otel yanı Çayyolu Sokak’ta kaldırım yenileme çalışmaları tamamlandı. Cadde üzerindeki kaldırımlar yenilenirken yol üzerinde araçlar için yeni otopark alanları da oluşturuldu.

Çankırı - 20:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.