13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇAYASAD 1. EL SANATLARI ŞÖLENİ BAŞLADI

Çankırı Yazarlar ve Sanatçılar Derneği’nin (ÇAYASAD) 1. El Sanatları Şöleni başladı. Şölene Vali Hamdi Bilge AKTAŞ ve eşi de katıldı. Yunus Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen şölende ÇAYASAD üyeleri tarafından yapılan el ürünleri sergilendi. Şölen açılışında konuşan ÇAYASAD Başkanı Yüksel ARSLAN, ÇAYASAD’ın kurulduğu günden bu yana sanat anlamında çok değerli çalışmalar ve projeler gerçekleştirdiğini ifade ederek, “Bu […]
Çankırı - 22 Kasım 2019 20:43 A A

Çankırı Yazarlar ve Sanatçılar Derneği’nin (ÇAYASAD) 1. El Sanatları Şöleni başladı.
Şölene Vali Hamdi Bilge AKTAŞ ve eşi de katıldı. Yunus Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen şölende ÇAYASAD üyeleri tarafından yapılan el ürünleri sergilendi. Şölen açılışında konuşan ÇAYASAD Başkanı Yüksel ARSLAN, ÇAYASAD’ın kurulduğu günden bu yana sanat anlamında çok değerli çalışmalar ve projeler gerçekleştirdiğini ifade ederek, “Bu şöleni, yok olmaya yüz tutmuş el sanatlarına dikkat çekmek ve yine her şeyin mekanikleştiği bir ortamda el emeği ürünler konusunda farkındalık oluşturmak için gerçekleştiriyoruz” dedi. 
Şölende sergilenen el emeği ürünleri inceleyen Vali AKTAŞ, ÇAYASAD yönetimine ve üyelerine oluşturdukları farkındalık için teşekkür ederek, yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

Çankırı - 20:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.